Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Elac Debut B 6.2


majtol88

Recommended Posts

Witam wszystkich, 

Jakis czas temu zepsuł mi się soundbar, wiec stwierdziłem ze pora kupić coś lepszego. Zaczynajac swoją przygodę z normalnymi glosnikami nie chciałem dużo inwestować żeby sprawdzić czy podjedzie mi zabawa w audio. Kupiłem wiec Elac Debut B 6.2 i chiński wzmacniacz Sabaj A4. Z Sabejem leci trzeci miesiac i stwierdziłem ze pora na zmianę. Stad pytanie do was. Co polecacie do tych kolumn ? Trochę zapoznałem się z tematem i szczególnie polecane są:

Marantz PM6007

Pioneer A40AE 

Cambridge AXR100

Poki co najbardziej skłaniam się do Cambridge. W przyszłości przy remoncie salonu zmiana może byc na kolumny podłogowe. Salon ma około 25m2, wzmacniacz będzie podłączony kablem optycznym do TV i musi posiadać pilota.

Treści odtwarzania różne bo sprzet będzie służył w codziennym oglądaniu telewizji, słuchania muzyki z yt, Spotify i Tidal. 

Budżet jaki chce przeznaczyć to +\- 3000zl 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, moim zdaniem AXR100 to najlepsza opcja z tych, jakie wymieniłeś. Bardzo przyszłościowa i uniwersalna brzmieniowo. Moim zdaniem warto również spojrzeć na Quada Vena II, który jest cieplejszy i wiele osób odbiera go jako przyjemniejszego. Z opcji cieplejszych masz również Tagę Harmony HTA-1000B oraz Magnata MR780. Z chłodniejszych jest również Audiolab 6000A. W razie czego zapraszamy na odsłuchy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...