Skocz do zawartości

Jakie kolumny pod Taga HTA-25


Pawel Laszenko

Recommended Posts

Witam stoję z zamiarem sprzedaży kolumn Audiosymptom i8 w wersji carbon.

Salon z kuchnią 30m2 kolumny grały również w pokoju 15m2 i nie czułem aby się dusiły grały bardzo ładnie.

Podobał mi się dźwięk z kolumn Triangle na audioshow wiadomo grały one na sprzęcie za kilkadziesiąt tys. zł ale barwa i szczegółowość przypadła mi bardzo do gustu

Na jakie podłogowymi albo większe monitory w cenie do 3500tys. mógłbym zwrócić uwagę.

Edytowano przez Pawel Laszenko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Q21 napisał:

Cześć, czemu chcesz zmienić Audiosymptomy? Co w nich Ci nie odpowiada? I pod jaką elektroniką grają aktualnie? 

Chce poprostu chcę czegoś innego grały z nad c326 teraz z Taga Harmony HTA-25 z lepszym kablem zasilającym też Tagi .

 

 

Edytowano przez Pawel Laszenko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Q21 napisał:

Warto byłoby w takim razie przesłuchać Pylon Audio Pearl 27, Q Acoustics 3050i, KEF Q550 oraz Heco Aurora 700. To trzy komplety kolumn, które są bardzo muzykalne i przyjemne w odsłuchu, ale jednak bardzo różne od siebie oraz od Audiosymptomów. W razie czego, zapraszamy na odsłuchy :) 

Tak z ciekawości mogę poznać waszą opinię o kolumnach Audiosymptom i8?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michał Gałązka napisał:

Tak z ciekawości mogę poznać waszą opinię o kolumnach Audiosymptom i8?

 

Całego sklepu ciężko, bo każdy z chłopaków będzie miał w jakiś sposób inną opinię :) Dla mnie to taka mocno efektowna V-ka z niezłą przestrzenią, która może się spodobać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Q21 napisał:

Całego sklepu ciężko

plus za to :P

Bardziej pytam z tej strony, że patrząc na ich ceny zastanawiam się czy to nie jest trochę takie połączenie Klipscha(dźwiękowo) i Teufela(podejściem cenowym). Sam ich słuchałem mając Klipsch RP i przyznam, się szczerze, że nie podeszły mi choć nie mam wybitnego ucha ale miałem wrażenie, że to takie granie na Klipscha ale taniej dźwiękowo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...