Skocz do zawartości

Technics czy Magnat


Jacek1974

Recommended Posts

Czy ktoś doradzi jaki sprzęt wybarć, posiadam kolumny podstawkowe canton ergo 202 i subwoofer wilson sub 12 i chcę kupic technics SA-C600 lub magnat mc 400. Slucham muzyki rozrywkowej , pokój ma 25m2 o wysokosci 3m.  Posiadłem denona ceol 10 ale mialem wrazenie że dzwiek a szczególnie srednie dzwieki jakby wychodzily zza sciany. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Technics będzie bardziej dynamiczny, szybszy i moim zdaniem lepiej będzie pasował do takiej muzyki. Magnat z kolei będzie cieplejszy, nieco gładszy. Rozważyłbym jeszcze np. Cambridge CXA81, który również jest szybki i dynamiczny, ale nieco jaśniejszy. Do niego dodasz usługi dźwiękowe z pomocą np. Octavio Stream, czy Taga Harmony TWA-10B

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Q21 napisał:

Cześć, 

Technics będzie bardziej dynamiczny, szybszy i moim zdaniem lepiej będzie pasował do takiej muzyki. Magnat z kolei będzie cieplejszy, nieco gładszy. Rozważyłbym jeszcze np. Cambridge CXA81, który również jest szybki i dynamiczny, ale nieco jaśniejszy. Do niego dodasz usługi dźwiękowe z pomocą np. Octavio Stream, czy Taga Harmony TWA-10B

Dziękuję za podpowiedź myślałem że magnat będzie odpowiedni zważywszy że ma możliwość korekcji tonów niskich i wysokich ale ok. Cambridge gdyby miał odtwarzacz CD no cóż zawsze jakieś kompromisy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...