Skocz do zawartości

Wzmacniacz do starych głośników + mozliwość podłączenia konsol


Airborne82

Recommended Posts

Harman Kardon AVR 255  zakupiony.

Odpowiednio ustawiony jako stereo, póki co odsłuchuję troszku muzyki którą ostatnio sporo słuchałem ( FLAC ) na głośnikach z wieży z tematu i troszku na słuchawkach. 

Na pierwsze wrażenia przyjdzie czas po dogłębniejszym odsłuchu. Potem być może bedzie i decyzja czy zbierać na jakieś lepsze głosniki lub kolumny ( tutaj sie mocno zastanawiam ) 

No i kwestia tego co chce tam podłączyć. Na szybko poprzez jack - 2 x rca  podłączyłem MP3.

Będę miał więcej czasu to rozplanuję sobie więcej rzeczy. 

Mam za to pytanko natury technicznej....

 

Czy subwoofer z głośników EDIFIER które mam podłączone do PC może sobie tak stać na ampli? Zasłania połowe kratek wentylacyjnych, ale sam ampli po kilku godzinach słuchania jakoś sie nie grzeje zauważalnie.

 

 

IMG_20230511_001058.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RLC2 napisał:

Ciekawe ustawienie subwoofera 😁😆 Nie masz innego miejsca możesz wrzucić zdjęcie pokoju.

 

No takie sobie, póki co tam musi być.

Nie mam innego miejsca w którym jest sporo miejsca na sub.

No chyba ze na podłodze pod biurkiem, ale juz raz miałem inny sub, grał tak sobie i do tego co chwile zahaczałem nogą przy pracy.

1 godzinę temu, J4Z napisał:

W lato amplituner prawdopodobnie będzie bardziej się grzać. Poza tym na podłodze w dobrze dobranym miejscu powinien lepiej zagrać. 

https://youtu.be/R4o13mNmlaA mniej więcej od 1:30 mówi o znalezieniu odpowiedniego miejsca. 

 

 

No to w lecie się wtedy bede martwił ;)   Do tego czasu może wpadnie mi do głowy inne miejsce na to, moze jakieś przemeblowanko jak wrzucę biblioteczke gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...