Skocz do zawartości

Amplituner i kolumny do salonu 18m2 do 3 000 zł


damianopl9

Recommended Posts

Co do streamingu, to zawsze możesz spojrzeć w stronę WiiM Mini/Pro/Octavio Stream/Taga TWA-10B. 
Te Bronzy 100 za tysiaka to nie Bronzy, to Monitor Audio Monitor 100. Oferta wydawała się zbyt dobra ;) Do Bronze 100 wybrałbym raczej Magnata, z Cambridgem może być ostro na górze. W niższym budżecie Taga HTA-600B jest dobrą opcją. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Q21 napisał:

Te Bronzy 100 za tysiaka to nie Bronzy, to Monitor Audio Monitor 100.

Chodzi mi dokładnie o tę ofertę https://www.olx.pl/d/oferta/2x-monitor-audio-bronze-100-czarne-CID99-IDTFogk.html, sprzedawca pisze, że Monitor Audio Bronze 100. Chyba, że czegoś nie rozumiem. 

10 godzin temu, Q21 napisał:

Taga HTA-600B

Czy połączę z nim TV?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2023 o 19:15, damianopl9 napisał:

Wybór padł na Monitor Audio Bronze 100. Teraz pytanie, jaki amplituner/wzmacniacz do nich dobrać? Chciałbym, żeby miał już usługi sieciowe (słyszałem, że po Wi-Fi jest lepsza jakość niż po Bluetooth) i wyjścia optyczne, żebym mógł podłączyć pod TV. Widziałem, że używane Bronzy znajdę za około 1000 zł, więc reszta około 2000-2500 zostaje na amplituner/wzmacniacz.
Przy okazji jeszcze jakbyście mogli wskazać jakie okablowanie wybrać, jaką firmę brać pod uwagę, a jaką nie to byłoby świetnie. :)

Za parę? To bardzo dobra cena.

Magnat MR 780 + Wiim mini.

Dnia 20.04.2023 o 19:15, damianopl9 napisał:

W necie znalazłem informacje, że do tych kolumn rekomendowany jest wzmacniacz Cambridge CXA 60, Piotr także pisał wcześniej o Cambridge AXR 100

Gdzie? To jest dośc jasne połączenie. Nie każdemu to podchodzi.

 

 

22 godziny temu, Q21 napisał:

Te Bronzy 100 za tysiaka to nie Bronzy, to Monitor Audio Monitor 100.

No to prędzej by się zgadzało :D

Nie pomylić tylko oszukuje. To nie jest model Bronze. Wpisz sobie w google wygląda kompletnie inaczej.

To jest Monitor 100.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...