Skocz do zawartości

Głośniki komputerowe do 600zł


Ureel

Recommended Posts

Cześć,
proszę o poradę jakie głośniki komputerowe kupić.
Jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o te tematy i czytanie na temat tego wszystkiego mnie przeraża. 😄 Chciałbym uniknąć wielogodzinnego googlowania.
Dotychczas miałem głośniki Tracer Orlando - zwykłe 2 głośniki stojące na biurku. Kiedyś używałem kiepskiej jakości słuchawki i potem przeszedłem na Razer Kraken i wstrząsnęło mną jak bardzo może się zmienić dźwięk zmieniając sprzęt(ta sama piosenka a w ogóle brzmi inaczej 😮 ), więc pomyślałem, że może i w przypadku głośników będzie taki WOW efekt, więc zastanawiam się nad kupieniem czegoś ambitniejszego.

Osobiście nie słucham głośno muzyki, nie lubię basu zbytnio. Priorytetem byłaby dla mnie jakoś/czystość dźwięku. Głośniki zamierzam zamówić w xkom, chyba że polecicie jakieś których tam nie ma, ale wolałbym tam 😆 Mój pokój ma jakoś 6x5m. Mój komputer ma płytę główną B550 AORUS Elite AX V2, i do niej miałem dotychczas podłączone głośniki przez jacka(i usb chyba, dwa przewody musiałem podłaczać). Mój zasilacz udźwignie jeszcze z 200W, chyba.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie mogę polecić Edifier R1700BT na biurko do bliskiego odsłuchu. Kolumny mają regulację wysokich i niskich tonów, więc może trochę dostroić brzmienie do swoich preferencji. Po podłączeniu do komputer kablem  mini Jack - 2xRCA, przesyłany jest tylko sygnał analogowy, a wbudowany wzmacniacz w kolumnach zajmuje się jego wzmocnieniem, więc nie musisz obawiać się o żadne dodatkowe obciążenie zasilacza komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...