Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
(-SpykeR-)

prosze o pomoc!

Recommended Posts

Witam, w aukcji jest napisane max 350wat, oznacza to, że głośnik będzie dysponował moca nawet 3 krotnie mniejszą
Cena idzie w parze z jakością - przetwornik kiepski...zresztą pytanie było dość ogólnikowe więc i taka odp.
pozdrawiam

Moc głośnika to tak względna rzecz, także sugerowanie się nią mija się z celem, każdy może sobie założyć swoją normę pomiaru i wyjdzie tyle ile chce, ale nie będzie to porównywalne z konkurencją. Nie można osądzać sprzedjącego po produktach przecież on tylko sprzedaje to, a moc podaje producent.
Resztę napisał już muzyczny_gość

dzięki za szybką odpowiedź. od razu mówie że nie jestem biegly w tych tematach. w takim razie powiedzcie mi czy oplaca sie kupić taki sprzęcik?? bo chce mieć mocniejszy bas ponieważ mój subwoofer jest kiepski i byl kupiony w sklepie komputerowym razem z glośnikami firmy easy touch.

nie wiem co mam wybrać. wystarczy mi sam glośnik basowy i wmontowalbym go na miejsce tego aktualnego , a na co dzien slucham muzyki electro house i lubie poczuć moc bassu. to jak myślicie ten bylby dobry albo ten http://allegro.pl/item580870972_subwoofer_..._hurtownia.html . moze najlepszymi subami to one nie są ale mi starczy.

Kolego (-SpykeR-) nikt nie wie ile ten maleńki wzmacniacz ma mocy - więc nikt Ci nie da jasnej odp
Głośnik nawet jak wstawisz za 300zł może nie zagrać, poczekaj poczytaj i pomyśl za nim wstawisz kolejne pytanie..

"Mam do zaoferowania nowe niskotonowe głośnik uznanej firmy HRMANN o mocy 350 watts max ,średnicy 20cm.Są nowe zapakowane w pudełka tekturowe. Mają super bass którego brakuje innym głośnikom na allegro. Pośiadaja mikkie zawieszenie bembramy, ciężki magnes. Bardzo polecam produkt ponieważ taka okazja morze sie nie powtórzyć"

Taka okazja MORZE sie nie powtorzyc chyba ze nad morzem.... A czym chcesz napedzic ta skrzynke za 50zl? Myslisz ze puscisz kabelek od kompa do skrzynki i bedzie cykac? Kup wiekszy zestaw 2.1 creative lub czego tam chcesz...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować