Skocz do zawartości

kabel Y ,a rozgałęznik Y ??


xaid

Recommended Posts


Witam mam pytanko odnośnie kabla do woofera (wharfedale sw150) no wiec tak,

gdy kupowałem wooferka w sklepie to gościu mi powiedział, że ten woofer dopiero zaczyna grać na takim właśnie kablu "Y" ale jak na moje nieszczęście

to takowego nie mieli na stanie, wiec kupiłem pojedynczy. Poprzewracałem troszke na allecośtam i znalazłem tylko przejściówke z jednego kabla na dwa...

i wogóle jakoś to nie ma chyba tego za dużo w necie (nie wiem nie znam sie na kablach). Ciekawość mnie zżera po paru miesiącach uzytkowania go, jak on

będzie grać na takim kabelku.

Więc moje pytanko co o tym wszystkim sądzicie, czy wogóle jest jakiś sens i różnica...


pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma, która zrobiła kabel podany przez mnie to na pewno nie jest świat audiofilów, jednak do takiego suba (nie obraź się) nie warto porywać się na nic więcej, gdyż jeśli będziesz chciał kupić np. QEDa to musisz na to przeznaczyć koło 300zł, żeby był lepszy, a przy cenie suba to się trochę mija z celem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Nie bój się nie obraziłem sie ;p heh dobrze wiem co to jest za sprzęt i nic szczególnego od niego nie wymagam icon_smile.gif brakowało mi ostatniego kanału w kinie więc

dlatego go kupiłem, a że mam cały komplet tej firmy... wybór padł na niego. Pisałem tego posta w celach informacyjnych, może ktoś z członków forum miał z

czymś takim doczynienia. A tak wogóle to główne pytanie jakie zadałem w poście jest to czym różni sie kabel od rozgałęźnika heh albo czy wogóle się czymś

różni icon_razz.gif


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajka icon_smile.gif

więc tak powiem... sprzedawca miał racje icon_smile.gif wooferek naprawde zaczął grać icon_smile.gif zakupiłem kabelek taki co mi poleciłeś i jestem zadowolony (jak na razie pół godzinki odsłuchu icon_biggrin.gif) miło się aż słucha hehe.... takie mnie myśli naszły czy ten woofer nie jest czasami dwucewkowy... hmm może ktoś coś o nim więcej wie ?

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...