Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Klipsch R800F


damiano04

Recommended Posts

Witam grupę, przymierzam się do zakupu wzmacniacza stereo do swoich kolumn Klipsch R800F, chciałem wybrać magnata mr780 lecz niestety dyskwalifikuje go brać wyjscia na subwoofer, mam na oku tańszy model magnat ma 700 który owe wejście posiada tylko nie jestem pewien czy ten wzmacniacz uciągnie te kolumny i czy jakość dźwięku będzie się stanowczo różnić od mr780, głównie słucham muzyki klubowej, elektronicznej, pop, rap czasami jakaś Metallica, Scorpions czy coś w tym stylu, pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć, MA700 również bardzo dobrze poradzi sobie z R-800F. Moim zdaniem seria MA jest bardziej dynamiczna niż MR, w zwiazku z czym może być w tej muzyce ciekawiej, chociaż Klipsche same z siebie już grają w tym stylu. 

No to super a jeszcze zapytam, jak długo taki wzmacniacz sie wygrzewa i jaka jest żywotność lampy, czy jest później jakiś problem z zakupem nowej  i czy zamienniki różnych marek będą miały negatywny wpływ na dzwięk??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECC81 bez problemu znajdziesz. Ich żywotność w pre to kilka-kilkanaście tysięcy godzin. Pewnie po 15 minutach będą już miały optymalną temperaturę. Co do jakości dźwięku, to wszystko zależy od konkretnych lamp. Może być lepiej, może być gorzej, może być po prostu inaczej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...