Skocz do zawartości

Audio Mix Kraków kalwaryjska 96


Krzysztof5390

Recommended Posts

Witam wszystkich chciałbym,polecić ten salon audio bardzo miła obsługa ale przedewszystkim ceny wzmacniacz cambridge cxa81 nowy kupiłem za 4300zł do tego odtwarzacz sieciowy cambridge cxn v2.2 za 4100zł na kolumny Focal Aria 906 też zniżka 2500zł komplet i teraz hit kabel 2rca 2 rca 0.5m Wireleworld 329zł dostałem gratis do tych zakupów przyjmują też sprzęt w rozliczeniu zaoszczędziłem mnóstwo kasy na tych zakupach cały komplet nowy z 2 letnią gwarancją pytałem telefonicznie za ile wyrwę tranporter CD cxc v2 1900zł nic tylko brać mam ponad 200km ale warto podjechać odsłuchać i ponegocjować cenę bo można druga sprawa pomoc posprzedażowa ci ludzie tam żyją tą pracą to da się to odczuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja doświadczenie z krakowskim Audio Mixem*. Kupowałem tam w pewnym odstępie czasu dwie pary kolumn Monitor Audio i zaproponowane przez nich ceny były za każdym razem wyjątkowo korzystne. Do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz realizacji zamówienia też nie miałem żadnych zastrzeżeń. 

* nie mylić z konińskim sklepem o tej samej nazwie

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Aprox napisał:

Ów informacja dogłębnie mną wstrząsnęła i wzruszyła zarazem, prawie poczułem wstrząs fundamentów istnienia ...🤦😆😂

Efekt jak przy odpaleniu wielkiego zderzacza hadronów?

22 godziny temu, Kraft napisał:

Mam i ja doświadczenie z krakowskim Audio Mixem*. Kupowałem tam w pewnym odstępie czasu dwie pary kolumn Monitor Audio i zaproponowane przez nich ceny były za każdym razem wyjątkowo korzystne. Do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz realizacji zamówienia też nie miałem żadnych zastrzeżeń. 

* nie mylić z konińskim sklepem o tej samej nazwie

Bo sklep jest spoko. Nie chodzi o sam sklep ale o wpisy autora. Też tam byłem kilka razy i ceny mają dobre. Mają tez używany sprzęt. Teraz mniej. Kiedyś głównie na tym bazowali ale fajnie można coś trafić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...