Skocz do zawartości

Upgrade starego zestawu av


damian7596

Recommended Posts

Cześć,

 

jestem w posiadaniu starego zestawu AV, który nie jest kompatybilny z moim tv. Wykorzystuję go jedynie do odsłuchu płyt w konfiguracji 2.1.

Aktualnie chciałbym wykorzystać stare głośniki (w przyszłości zmienić na inne) oraz subwoofer do których dołożyłbym nowy wzmacniacz. Głównie korzystał bym z zestawu do oglądania TV oraz Spotify. Dobrze jakby była możliwość połączenia się z telefonem przez bluetooth ale nie jest to konieczność.

 

Obecny zestaw:

Av: Sony dav-dz280

Tv: LG 60uj634v-zd

 

Nie jestem audiofilem a jedynie szukam rozwiązania, które brzmi lepiej niż głośnik tv.

Budżet, który chciałbym przeznaczyć to maksymalnie 1 tys. zł. W grę również wchodzi sprzęt używany.

 

Moglibyście pomóc w wyborze nowego sprzętu?

 

Pozdrawiam

Damian

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie za bogaty. Ja bym poszedł w Onkyo - uważam że cena do jakości daje naprawdę sporo.

Tu jest fajny wg mnie i stosunkowo świeży amplituner - tylko cena dziwnie niska jak za ten model

https://www.olx.pl/d/oferta/amplituner-onkyo-tx-nr636-stan-idealny-CID99-IDW2IY8.html

Ale jakby się faktycznie udało...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, warto też spojrzeć w stronę Toppinga MX3s. Z kodem rabatowym "MX3S" idealnie mieści się w budżecie, a to bardzo ciekawy i uniwersalny mały wzmacniacz, wyposażony w komplet wejść cyfrowych, a także Bluetooth. 

Nieco drożej znajdzie się Taga Harmony HTA-600B, ona z kolei oferuje cieplejsze podejście do dźwięku. 

Warto też zainteresować się Yamahą A-S201 - https://www.q21.pl/yamaha-a-s201.html

W razie czego zapraszamy do kontaktu :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...