Skocz do zawartości

Surround na tylnej ścianie.


Butler

Recommended Posts

Jaskinia żyje swoim życiem, ale w budowie jest kolejny pokój - dla 10 latka. No i... skoro robię ścianki działowe, to może i zrobić mu proste 5.1.2  hehe

Ściana zaraz za łóżkiem. Żona marudzi żeby nie było żadnych widocznych głośników z tyłu. Boki odpadają, zaraz po lewej drzwi, po prawej ściana nośna. Probowal ktoś z Was na surround zamocować na tylnej ścianie na wysokosci odsluchu instalacyjne sufitowe? Takie co kopułki można odchylić w strone odsłuchu (które najmocniej sie odchylają?) Podchodzimy budżetowo. Wstępnie coś tam bym znalazł, ale szukam inspiracji, albo wybicia pomysłu z głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tylną ścianę, właśnie skręcam stelaże suchej zabudowy GK. To konstrukcja na profilach 100mm. Bocznej sciany z cegieł nie ruszam bo obok jest nadproże i ogólnie jest nośna.

Jak nie znajdę taniego głośnika o zadowalającym pochyleniu kopułki, to może zrobię prymitywne mocowanie z ukośną ścianką na głośnik. Tylko wówczas bym musiał szukać wydłużonej maskownicy żeby całość była na płasko.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten KEF to chyba to czego szukałem. Własnie o to chodzi. Głębokość montażu trochę mnie martwi bo to 120mm, a ja mam działówkę na stelażach 100mm, ale dochodzą jeszcze obustronnie płyty gipsowe 12,5mm, a po drugiej stronie dziure zasłoni beton architektoniczny, wiec wejdzie.

"zautomatyzowany głośnik Ci3-80QT ustawia się w odpowiedniej pozycji... Jest wymagane doprowadzenie dodatkowego zasilania 12 V"

Hehe, to jak? Włączam kino a on się wychyla?

Dzięki @Piotr Sonido

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...