Skocz do zawartości

Pro-Ject CD Box S3


Deevs

Recommended Posts

Chciałbym kupić odtwarzacz cd box s3 firmy pro-ject. Wybrałem ten model głownie ze względu na gabaryty, cenę, no i trochę design. Widziałem na stronach kilka innych urządzeń mniejszych, niż standardowa wielkość, jednak są one daleko od tego co chciałbym wydać, tj. 1500-2000 zł.

W necie nie ma zbyt dużo opinii na jego temat. Na paru stronach znalazłem oceny od użytkowników i wypada różnie. O ile dźwiękowo jest ok, to narzekania są głównie na pilota, działanie przycisków i jakieś błędy w sofcie.

Czy ma ktoś w posiadaniu ten odtwarzacz i mógłby napisać jak się spisuje?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pochopnie uznalem, że chodzilo o błąd softu,  fakrycznie mogło to być związane z nośnikiem. W każdym razie widzałem chyba w 2 opiniach od użytkowników, że odtwarzacz po włożeniu płyty gra 1 sek automatycznie, bez naciskanka czegokolwiek, lub nie zagrał wogóle, dopiero po ponownym uruchomieniu.

Narazie i tak muszę się wstrzymać z zakupem, bo nie udało mi sie namierzyć czarnego modelu w większości sklepów, które pokazały go na ceneo.pl.

Większość pokazuje, że ma na stanie, a jak wysyłalem maile to okazywało się, że nie mają lub mają tylko srebrny. W końcu napisałem do dystrybutora i u nich też brak, niby w lipcu będzie.

A i jeszcze apropo wad urządzenia, jeden ze sklepów, który zresztą jest podany na stronie pro-jecta jako chyba reference partner, powiedział mi, że urzadzenie jest wadliwe, o czym producent niby wie i lepiej poczekac na nowa wersję. Taki był mniej wiecej sens, aczkolwiek sądzę, że chodziło o wymiksowanie sie z realizacji zamówienia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...