Skocz do zawartości

Problem z głośnikami wysokotonowymi


DamianoDD

Recommended Posts

Witam wszystkich czytajacych ten temat. 

Ogólnie głupia sytuacja wczoraj spotkała mnie... Pech chciał trafić w mój sprzęt, a dokładniej... pies leżał pod szafka z amplitunerem i nagle zaskoczenie wielkie gdy wstawał i głową spotkał się z pokrętłem od regulacji głośności... 🙈🙉😅 Jeden wielki grzmot powstał bo z impetem odkręcił głośność na maksa.....  Wzmachol oczywiście po sekundzie maks dwóch się wyłączał, ale niestety soprany chyba w całym zestawie dostały.... Dźwięk jest nie czysty, przy wyższych tonach słychać różnice.  chciałem zamówić i wymienić gwizdki na nowe i zacząć chciałem od przodów czyli od kolumn heco argon 70. I tu zaczął się mój problem,  nie ma nigdzie głośników do nich nawet całych kolumn gdzieś w ogłoszeniu nie widzialem... Wie ktoś coś może więcej gdzie mogę dostać tego typu sprzęt ewentualnie same cewki nawet?? 

jak myślcie moi drodzy, na gwizdkach się skończy tylko ta przygoda czy stawiacie na coś więcej?? 🙈

Dziękuję bardzo za każdą pomoc i poświęcony w mojej sprawie czas. pozdrawiam grupowiczow

P. S. 

Taka przestroga przed zwierzętami 😅 nikt by się tego nie spodziewał nawet....  A  nagle wasz pupilek głową będzie chciał wam spalić wasz sprzęt 😅🤣🙉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc💪 udalo się zamówić nowe piecyki, doczekać się już nie mogę kiedy przyjdą 😁

22 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Ale na spokojnie sprawdz. Czy dzisiaj tez tak jest.

Może jednak nie beda wymagac serwisu. Tez tak kiedys mialem. Uruchomiłem od razu po takiej sytuacji i charczały na nastepny dzien juz bylo ok.

 

Niestety sprawdziłem ponownie i gra dalej nie czysto... odbiło się to na wysokotonowych głośnikach 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...