Skocz do zawartości

Uniwersalny zestaw


SQ5LTL

Recommended Posts

Dzień dobry, chciałbym Państwa prosić o poradę. Wiem, że zapewne sporo osób już pisało tu o różnych zastosowaniach głośników, ale chciałbym sprecyzować do czego mi miałyby być one potrzebne. Mieszkam w domu i mam wystarczająco miejsca na ich postawienie, a poszukuję wolnostojących kolumn głośnikowych do wzmacniacza, pod który po za słuchaniem muzyki mogę podłączyć swój mikser. W mikser najczęściej pcham perkusję elektroniczną, gitarę i czasami mikrofon. I zastanawiam się nad czymś, co będzie odpowiednie do moich celów różnych celów. Czy ktoś z Państwa byłby w stanie podpowiedzieć mi jakiś model głośników? Myślałem o Yamaha NS-777, wg specyfikacji pracują od 30Hz co wydaje się być dosyć atrakcyjne przy tej cenie.

Za wszystkie uwagi z góry dziękuje

Pozdrawiam

Pawel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pomieszczenie z biblioteczką, dobrze w miarę wytłumione od pogłosów i około 70m2. Natomiast mikser podłączam chinchami, to model: Behringer Q802USB

behringer-xenyx-q802usb.jpg

Przed chwilą, SQ5LTL napisał:

Hej, mam takie pomieszczenie z biblioteczką, dobrze w miarę wytłumione od pogłosów i około 70m2. Natomiast mikser podłączam chinchami, to model: Behringer Q802USB

Acha, kasa - w okolicach 3000, tak jak oglądałem te Yamahy, ale też różnie o nich piszą, stąd ten mój post tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamahy modelu NS777 nie polecam. Lepiej zrobisz kupując używane Klisch synergy modele F3 albo F30.

F2 też zagraja mocniej od tych 777.

18 godzin temu, SQ5LTL napisał:

To w takim razie inaczej zadam pytanie, jaka jest sensowna firma produkująca sensowne głośniki w granicach 3-4k zł za komplet do pomieszczenia 70m2?

Ale pytanie czy tu faktycznie nie lepiej estradowe do Twoich potrzeb.

Aktywne.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...