Skocz do zawartości

Jakie głośniki do Arcam AVR10


Hubis

Recommended Posts

Cześć,

Które z niżej wymienionych głośników polecacie do Arcam AVR10:

1. Kef Reference 203.2

2. Monitor Audio GX300

Oczywiście inne propozycje mile widziane. 

Pomieszczenie 25m2 częściowo otwarte. Stereo 30%. Kino 70%. Muzyka praktycznie każda - blues, jazz, reggae, pop, rock - w zależności od nastroju i dnia 😉.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zarówno KEFy, jak i GX mogą się spodobać. Trzeba by posłuchać obu par, ale wiem, że z używanymi będzie ciężko. Ja pewnie wybrałbym KEFy, koledzy z salonu MA. 

Z nówek z kolei ciężko będzie znaleźć coś lepszego w tym budżecie, ale zawsze będzie opcja na odsłuch. Nie wiem, ile masz do przeznaczenia na nowy sprzęt, ale w razie czego posłuchałbym Q Acoustics 5040, Monitor Audio Silver 500, czy Audio Physiców Classic 12. Znajdzie się trochę opcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Q21 napisał:

Cześć, zarówno KEFy, jak i GX mogą się spodobać. Trzeba by posłuchać obu par, ale wiem, że z używanymi będzie ciężko. Ja pewnie wybrałbym KEFy, koledzy z salonu MA. 

Z nówek z kolei ciężko będzie znaleźć coś lepszego w tym budżecie, ale zawsze będzie opcja na odsłuch. Nie wiem, ile masz do przeznaczenia na nowy sprzęt, ale w razie czego posłuchałbym Q Acoustics 5040, Monitor Audio Silver 500, czy Audio Physiców Classic 12. Znajdzie się trochę opcji :)

Cześć 

Dziękuję za odpowiedź i wskazówki co.do alternatywnych głośników. 

Co masz na myśli pisząc, że z używanymi będzie problem - chodzi o dostępność czy o kwestię dotyczą stanu głośników? 

Budżet 6-8k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...