Skocz do zawartości

Wzmacniacz do STX Electrino 250


Mateusz Sz

Recommended Posts

Cześć. Electrino to kolumny jaśniej grające i najlepiej byłoby poszukać cieplejszej elektroniki. Nie napisałeś czy chcesz sprzęt nowy czy uzywany. Ja osobiście miałem je kiedyś z Nadem 326bee i było dobrze. Bo np z Yamaha as301 i as501 było tragicznie płasko. Szukaj np Acoustic Advance, Regi Brio, Tagi Harmony HTA1000B czy np Cyrusa One. Jeśli nie zamierzasz wymieniać kolumn to nie ma co wydawać 3tys na wzmacniacz do nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artur Charicki napisał:

Cześć. Electrino to kolumny jaśniej grające i najlepiej byłoby poszukać cieplejszej elektroniki. Nie napisałeś czy chcesz sprzęt nowy czy uzywany. Ja osobiście miałem je kiedyś z Nadem 326bee i było dobrze. Bo np z Yamaha as301 i as501 było tragicznie płasko. Szukaj np Acoustic Advance, Regi Brio, Tagi Harmony HTA1000B czy np Cyrusa One. Jeśli nie zamierzasz wymieniać kolumn to nie ma co wydawać 3tys na wzmacniacz do nich.

Aktualnie są podłączone pod Amplituner Yamahy 673 i ojciec nie zbyt zadowolony dlatego szukamy alternatywy. Dużo zmieni jak przesiądzie się na nowszy amplituner np V6A ? Czy lepiej iść w stereo wzmacniacz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mateusz Sz napisał:

Dzień Dobry! 
Potrzebuję wzmacniacza stereo do STX 250 + Yamaha CD-S303.

Budżet 2-3 tys max

 

Co byście polecili ?

Możesz spróbować ze wzmacniaczem "rodzinnym" czyli Yamaha AS501. To wzmacniacz, który nie rozjaśni Ci głośników ani nie wprowadzi krzykliwości. Mieścisz się w budżecie i wygląda bliźniaczo do CD 303 :)

Zerknij sobie poniżej :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...