Skocz do zawartości

Jakie kolumny do Cayin mt-35s.


Atlas1304

Recommended Posts

Witam. Chciałbym was potpytać o kolumny raczej podłogowe do wzmacniacza takiego jak w temacie. 

Sprzęt zakupiłem używany i grał z dali ikon2 .Bardzo mi się podobało to połączenie z tym że ja mam zdecydowanie większy salon i raczej bym stawiał na jakieś nie duże podłogówki. Budżet myślę ok.5tyś 

Co byście polecili do tej kwoty żeby Góra i średnica została bardzo podobna do dali ikon2 bo uważam że są świetne. Według mnie to największą robotę robi wstęga. Ta szczegółowość i dokładność w górnych rejestrach absolutnie nie krzycząca jest dla mnie poprostu fenomenalna. Tych niskich w niektórych momentach mogło by być więcej ale to kwestia wielkości pomieszczenia dlatego wolał bym podłogówki. 

Muzyka jakiej słucham to teraz różna ale raczej spokojniejsze klimaty - dużo wokali dużo strun dużo perkusji.

A może używki jakieś? Jak myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ciężko będzie znaleźć coś na poziomie Ikonów, bo następcą tej linii produktów są Opticony, gdzie w tym budżecie kupisz jedną sztukę Opticona 6 Mk2 :( https://www.q21.pl/dali-opticon-6-mk2-czarny.html

Skoro brakuje Ci tylko basu, to może warto przemyśleć dołożenie subwoofera? Taki SB-2000 Pro lub Rel T/7x mógłby być fajną opcją. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...