Skocz do zawartości

Brak obrazu na TV z komputera podłączonego do amplitunera


Recommended Posts

Witam ponownie 🙂

Amplituner: Denon AVR-X1700H

TV: TCL 55C835

Wszystko spięte kablami HDMI. Dźwięk z PC pojawia się na kinie domowym, brak tylko obrazu. Żeby było zabawniej we wtorek obraz mi zaskoczył na następny dzień już go nie było, i nie pamiętam co wtedy kliknąłem, że mi ten obraz na tv się pojawił :/

Po podłączeniu kompa bezpośrednio pod TV, obraz jest ale dźwięk wtedy mam tylko z głośników z telewizora.

Proszę o pomoc 🙂

Edytowano przez Precell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2023 o 22:30, Precell napisał:

Witam ponownie 🙂

Amplituner: Denon AVR-X1700H

TV: TCL 55C835

Wszystko spięte kablami HDMI. Dźwięk z PC pojawia się na kinie domowym, brak tylko obrazu. Żeby było zabawniej we wtorek obraz mi zaskoczył na następny dzień już go nie było, i nie pamiętam co wtedy kliknąłem, że mi ten obraz na tv się pojawił :/

Po podłączeniu kompa bezpośrednio pod TV, obraz jest ale dźwięk wtedy mam tylko z głośników z telewizora.

Proszę o pomoc 🙂

Cześć

Jakie masz przewody HDMI?
Kiedy zakupione oraz w jakim standardzie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

2.1. Etykieta mówi, że obsługują obraz do 8k, marka Quotech, kupiony w lipcu. Aczkolwiek nie wiem co to ma do rzeczy. Mój serwer na starym kablu hdmi podłączonym pod amplituner, bez problemu wyświetla obraz na tv, serwer działa na Debianie.

Po podłączeniu kompa bezpośrednio pod TV, dźwięk mi zaskoczył na kinie domowym. Także ten problem nie aktualny.

Edytowano przez Precell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...