Skocz do zawartości

Klipsch R-50m


GrzegorzJ

Recommended Posts

Witam Szanowne Grono. Kilka msc temu pytałem tutaj o niedrogi zestaw stereo z głośnikami podstawkowymi. Przerobiłem wtedy kilka odsłuchów w sklepach i wyrok finalnie padł na Bowersy które skradły moje serce. Od tamtego czasu minęło sporo czasu a ja nie dokonałem zakupu z powodu niekończącego się remontu mieszkania... Ostatnio odświeżyłem temat i postanowiłem, że przed zakupem jeszcze raz zrobię odsłuch. Tak też zrobiłem, z tym, że teraz wziąłem już inne głośniki na tapetę (zostawiłem tylko B&W jako punkt odniesienia). I ku mojemu zaskoczeniu jak podpiąłem Klipsch R-50M (nie mylić z R-51m które były dla mnie za jasne) to przez chwilę myślałem, że grają dalej B&W (w tym scena). Spojrzałem na cenę i dużo nie myśląc stałem się posiadaczem tych głośników bo parę zakupiłem za mniej niż wynosi cena jednej sztuki B&W.

Teraz do rzeczy, szukam wzmacniacza, cena najlepiej do 1000zł max - muzyka będzie leciała tylko i wyłącznie ze Spotify/Tidal więc problem mnogiej ilości wejść się rozwiązuje. Wiem, że w tej cenie ciężko o dobry wzmacniacz ze streamerem więc takowego najwyżej dokupię w okresie późniejszym, a póki co fajnie jakby był chociaż Bluetooth (najlepiej Aptx). 

Wstępnie myślę o Loxjie 30A, ale zauważyłem też Cambridge'a axa25 oraz Tage Harmony HTA-600B. Jestem otwarty na wszelkie sugestie, raczej budżet tutaj jest najważniejszy. Pokój jest mały - 15m.

Czołem!

Edytowano przez GrzegorzJ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loxije będzie za jasny za konturowy do Klispcha albo Bowersa. To z czasem będzie dźwięk męczący.

Taga lepiej się tu sprawdzi. A tak na prawde powinieneś celowac w używany starsy wzmacniacz o cieplejszym brzmieniu. Jeszcze na serwis zostanie.

Pioneery 656/676, Harmany od HK650, ale tez modele 6500, Denon PMA 560/860

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...