Skocz do zawartości

Svs sb1000 pro vs sb2000


Sandor Clegane

Recommended Posts

22 godziny temu, Sandor Clegane napisał:

Mnie się akurat bardzo podobała, ogólnie najładniejszy subwoofer wg mnie no ale trudno. Brzydszy svs u mnie się lepiej sprawdza.

Rozumiem :)

21 godzin temu, Maykel napisał:

Jeśli masz możliwość wypróbuj Magnat Omega cs12. Jest porównywalny z rel ht1205 i svs sb2000. Mam i polecam.

W moich poleceniach ten model też się znajduje :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2023 o 11:52, Sandor Clegane napisał:

HT1205 był świetnie grającym subem, ale miałem z nim kilka problemów, które spowodowały, że zdecydowałem się go pozbyć i zamienić na coś innego. Ta pięknie wyglądająca płytka na górze suba przy niektórych częstotliwościach zaczynała drgać tak, że było to słychać. Innym razem przy ok 20 hz sub zaczął wydawać dziwne dźwięki jakby się ksztusił... podokręcałem śrubki z tyłu i nóżki, które najwyraźniej same się poluzowały i mu przeszło, ale niesmak się nawarstwił. Może mogłem go wysłać na serwis, ale to nie były, aż tak oczywiste usterki, żebym miał pewność, że zostanie to naprawione i miesiąc czekania bez suba nie poszedłby na marne. Wiem z doświadczenia jak pracują serwisy, więc zdecydowałem się sprzedać go po okazyjnej cenie znajomemu, któremu te rzeczy nie przeszkadzały.

A może z tym relem był taki sam problem jak opisał @lion - nóżki, które zamontował producent miały za małą średnicę gwintu. Serwis je wymienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się poluzowały po roku od zakupu i wtedy sub wydawał inny dźwięk niż to co opisywałem jako problem z płytą. Dokręciłem i było znowu ok, ale to dwa osobne problemy. Próbowałem różnych ustawień, bo myślałem, że to może wina krzywej podłogi. Kupiłem też matę antywibracyjną, ale nic to nie dało. Myślałem, że to może coś innego rezonuje, ale przysłuchiwałem się będąc pochylonym nad subem dźwięk ewidentnie dochodził z tej płyty, no ale pewności na 100% nie mam, że to akurat to, więc spierać się nie zamierzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2023 o 08:58, przemeklbn napisał:

A może z tym relem był taki sam problem jak opisał @lion - nóżki, które zamontował producent miały za małą średnicę gwintu. Serwis je wymienia.

No ja na 99,9 % obstawiał właśnie to.

Ale to może był ten 0,1% no teraz się już nie dowiemy. To elektornika.

Ostatnio czytałem że facet kupił najnowszy procek Intela I9 czy i7 i okazało się że nie działał. W środku nie było rdzenia krzemowego. :P Miał tylko zenwtrzną obudowę :D

No zdarza się.

 

O jest

https://ithardware.pl/aktualnosci/kupil_nowy_i9_13900k_oskalpowal_a_tam_sam_sylikon-29361.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...