Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe ~400zł


Recommended Posts

Hej, chcę kupić słuchawki bezprzewodowe Bluetooth, zamkniętę lub półotwarte. Chyba wolałbym półotwarte z tego co czytałem, ale nie wiem jaki model mógłbym wybrać. Najważniejszy jest dla mnie komfort noszenia. Po kilku dniach czytania recenzji, aktualnie zastanawiam się nad Creative Zen Hybrid oraz SoundCore Life Q30.
Co sądzicie o powyższych modelach, który jest lepszy oraz najwazniejsze czy znajdę cos lepszego w tym budżecie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem dla córki Audio-Technica ATH-M20xBT (sam używam od kilku lat M50xBT). Córka jest bardzo zadowolona (ja ze swoich oczywiście też).

Córka uważa że M20xBT sa lepsze od Meizu HD60, które miała wcześniej a które się właśnie rozleciały. Był pomysł żeby jej kupić SoundCore Life Q30 (inna córka a także żona takich używają) ale po przymiarce nie zdecydowała się na nie.

ATH są bez ANC ale same z siebie nieźle wyciszają otoczenie. Poza tym chyba jednak ANC przy tej półce cenowej to zbędny gadżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Paweł Pawlik napisał:

Ja właśnie kupiłem dla córki Audio-Technica ATH-M20xBT (sam używam od kilku lat M50xBT). Córka jest bardzo zadowolona (ja ze swoich oczywiście też).

Córka uważa że M20xBT sa lepsze od Meizu HD60, które miała wcześniej a które się właśnie rozleciały. Był pomysł żeby jej kupić SoundCore Life Q30 (inna córka a także żona takich używają) ale po przymiarce nie zdecydowała się na nie.

ATH są bez ANC ale same z siebie nieźle wyciszają otoczenie. Poza tym chyba jednak ANC przy tej półce cenowej to zbędny gadżet.

Dzięki za odpowiedź, a miałeś moze stycznosc z Creativeami? Nad tymi M20xBT też się własnie zastanawiałem, chociaż nie brałem ich tak bardzo pod uwage jak 2 wyzej wymienione modele. Sluchawek głownie bede uzywal w domu, wiec ANC w sumie jest mi zbędne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Sugerujemy przychylić się opiniom dla modelu od Audio Technica, mówimy oczywiście o M20XBT. 

Po pierwsze, nie wiele odbiegają pod względem dźwięku od swojego starszego brata M50xbt2 ( a są widocznie droższe)

po drugie są lekkie i nie męczą. Zerknij proszę na nasz filmik, sporo informacji powinieneś się dowiedzieć, dodatkowo :)
 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Cześć

Sugerujemy przychylić się opiniom dla modelu od Audio Technica, mówimy oczywiście o M20XBT. 

Po pierwsze, nie wiele odbiegają pod względem dźwięku od swojego starszego brata M50xbt2 ( a są widocznie droższe)

po drugie są lekkie i nie męczą. Zerknij proszę na nasz filmik, sporo informacji powinieneś się dowiedzieć, dodatkowo :)
 

 

 

Można liczyć na jakiś rabat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej jakiś czas temu kupiłem te słuchawki M20XBT, jednak zauważyłem istniejące dość duże szumy. Np. podczas łączenia na Discord, jak nikt nie odbiera słychać bardzo duże szumy, albo podczas oglądania filmików przy niskiej głośności też można usłyszeć szumy. Kiedy nic nie słucham i np. zmienię poziom głośności w Windowsie to przez chwile równiez slyszę szumy (tak jakby słuchawki wchodziły w jakiś stan gotowości) i po chwili znikają. Czy to normalne, czy inni użytkownicy tego modelu, też zaobserwowali takie coś? @Top Hi-Fi & Video Design @Paweł Pawlik

Dodam jeszcze ze problem występuje tylko przy połączeniu się przez Bluetooth, w przypadku podłączenia przewodem tego problemu nie zauważyłem.


Z góry dziękuję za odpowiedzi!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam

Pozwólcie że podepnę się pod temat.

Chciałbym kupić słuchawki nauszne zamknięte w kwocie w granicach 400pln.

Będą używane głownie do słuchania muzyki poza domem w transporcie publicznym więc powinny dobrze izolować od zewnętrznych dźwięków lub mieć aktywną redukcję szumów, z możliwością złożenia ich na płasko. Podłączenie bt jak i przewodowe.

Zainteresowały mnie te M20XBT ale one chyba nie są składane i nie wiem czy wystarczająco izolują od otoczenia.

Prośba o info co by było godne zainteresowania  @Top Hi-Fi & Video Design

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Palmos napisał:

Jeszcze pytaniedo @Top Hi-Fi & Video Design. Gdzie w Warszawie nozna u was posłuchać najwiecej modeli słuchawek. Nie jestem ze stolicy ale wybieram się pod koniec tygodnia.

Cześć

Pod względem ilości, to zdecydowanie Tophifi Andersa, czyli Andersa 12 :)

https://www.google.com/maps/dir//Gen.+W.+Andersa+12,+00-201+Warszawa/@52.2509193,20.9166827,12z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x471ecc7a078ad2db:0xa2c8c9ce341891a9!2m2!1d20.9990829!2d52.250948?entry=ttu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...