Skocz do zawartości

Pierwsze mini stereo-drugie podejście na forum


Nowy75

Recommended Posts

20 godzin temu, Nowy75 napisał:

Zauważyłem , że często nie sprzęt, ani nawet konfiguracja pomieszczenia są największym problemem ...🙂. Można powiedzieć , że mam łatwo 🙂

No jak u niektórych dochodzi jeszcze do kwestii wyboru kobieta to uwierz czasem warto odpuścic temat.

Wtedy tylko branża walczy :P Reszta woli zachować zdrowy rozsądek. :)

Ale sa takie sytuacje jak u ciebie gdzie druga połówka jest aktywnie włączona w wybór wtedy rozmowa nabiera nawet kolorytu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

No jak u niektórych dochodzi jeszcze do kwestii wyboru kobieta to uwierz czasem warto odpuścic temat.

Wtedy tylko branża walczy :P Reszta woli zachować zdrowy rozsądek. :)

Ale sa takie sytuacje jak u ciebie gdzie druga połówka jest aktywnie włączona w wybór wtedy rozmowa nabiera nawet kolorytu.

 

W sumie to tylko ględziłem od dłuższego czasu,że trzeba by kupić wreszcie coś , co gra . Po powrocie z zagranicy powiedziałem.że zamówiłem radio. oczywiście wiedziała , że kantuję😊 . Panuje u nas staroświecki podział ról-ona dobiera kolory,fasony,itd. ,ja mam wszystko złożyć i sprawić ,że działa . W technikalia nie wnika . Po lekturze niektórych wątków na forum jeszcze bardziej to doceniam 😊. Wiedziałem tylko ,że ma być czarno ,bo będzie jednakowo z tv,routerem i uchwytami do mebli... . Łatwizna😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...