Skocz do zawartości

Dali Rubicon 5 vs Pylon Dimond 25


Tom Gonzales

Recommended Posts

Ja specjalnie, bez regulacji kupilem.

W/g mnie jesli cos dobrze gra, nie potrzebuje regulacji.

Ten CXA 81 bardzo dobrze sie spisywal, jednak, szybciej niz zwykle, przyszla ochota na cos nowego i juz. Zmienil sie z Gato miejscami.

By jednak rozwiac watpliwosci - Gato wzialem bardziej bo chcialem, roznica dla mnie, w brzmieniu,  byla niewielka - Gato delikatnie dociazylo dzwiek. Tak akurat na tyle ze udalo mi sie uslyszec i usprawiedliwic zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Artur Brol napisał:

Ja specjalnie, bez regulacji kupilem.

W/g mnie jesli cos dobrze gra, nie potrzebuje regulacji.

Ten CXA 81 bardzo dobrze sie spisywal, jednak, szybciej niz zwykle, przyszla ochota na cos nowego i juz. Zmienil sie z Gato miejscami.

By jednak rozwiac watpliwosci - Gato wzialem bardziej bo chcialem, roznica dla mnie, w brzmieniu,  byla niewielka - Gato delikatnie dociazylo dzwiek. Tak akurat na tyle ze udalo mi sie uslyszec i usprawiedliwic zakup.

Jak u Ciebie się sluchalo d25 z cxa81 podczas cichego słuchania wieczorem? Czy trzeba było "kurek" odkręcić mocniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Artur Brol napisał:

Jedyne co pamietam, to fakt ze nie pamietam zeby mi cos nie pasowalo.

Tyle ze, dla kazdego cicho, to cos innego jest.

Jesli bys mogl sprawdzic to polecam. 

Jak nie bedzie pasowalo to oddasz i juz. 

To fakt mało precyzyjne określenie z mojej strony właściwie trudno to opisać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Artur Brol napisał:

Nie oto chodzi, poprostu gral dobrze. Przyjemnie i nie meczaco i nie pamietam by mi cos w brzmieniu nieodpowiadalo. Czy to wieczorem czy w ciagu dnia.

Tylko z ta mala roznica ze Gato troszeczke ten dzwiek dociazylo.

Jak napisalem. Warto go sprawdzic, jesli sie da to te Gato tez . Polecam oba.

Dzięki coś poslucham choć powiem szczerze że z moją Yamahą zaczyna mi się coraz bardziej podobać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczność drugiego zestawu wyjść głośnikowych jest problematyczna. W teorii mógłbyś zastosować niewielki wzmacniacz na kuchnię, a sieć ogarnąć dwoma WiiMami, jeden do niego i drugi do głównego wzmacniacza - multiroom w nich działa bdb. 

Z Diamondami super sprawdza się Audiolab 7000A, 9000A, ale też Fezz Audio Silver Luna. Nieco cieplej warto spojrzeć na Musical Fidelity M5si, Atoll IN200. Diamondy są moim zdaniem dość uniwersalne w kwestii doboru wzmaka powyżej pewnego poziomu jakościowego :) W razie czego zapraszamy do kontaktu, na odsłuchy i indywidualne wyceny :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...