Skocz do zawartości

Tani zestaw do 3500zł?


jolietjake

Recommended Posts

Cześć! Jestem zielony w temacie audio, wiec proszę o wyrozumiałość. Kupuje pierwszy raz glosniki o budzecie większym niz pareset złotych. Moje ograniczenie to 3500zł (wiem, że dla wielu to mała kwota, ale takim budzetem dysponuję). Nie biorę pod uwagę sprzętów używanych. Na oku mam parę kolumn aktywnych Teufel Ultima 40 Active. Czy polecicie coś lepszego w tym budzecie? Raczej bardziej skłaniam się do kolumn aktywnych (podoba mi się prostota tego rozwiazania i brak kolejnego urządzenia "pośredniego"), ale mogę rozważyć również kolumny z aplitunerem, jeśli Waszym zdaniem da mi to jakieś wymierne / zauważalne dla laika korzyści.

Zastosowanie głośników dość uniwersalne: muzyka (od klasyki, jazzu, przez elektronikę, po metal) ze spotify, muzyka z winyli, gry video, seriale, filmy. Glosniki będą podpięte pod telewizor i gramofon.

Muszą mieć też bluetooth (zależy mi na stałym sparowaniu z urządzeniem Google Home, jak w przypadku wspomnianych Teufeli, żeby móc w jakims stopniu chociaż sterować nimi glosowo)

Pokój, w którym będą stały to salon z aneksem kuchennym - 27 m2. 

Nie zależy mi na przesadnej głośności lub przesadnie mocnych basach, bo nie chcę naprzykrzać się sąsiadom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...