Skocz do zawartości

Musical Fidelity m2si jeśli nie ten, to, jaki? Budżet 4000zł max.


Eltanianin

Recommended Posts

Musical Fidelity m2si
Porównywałem z
Yamaha AS 701
Rotel A12
Odsłuch odbył się z kolumnami MA 500, ja posiadam w domu MA Bronze 6.
I teraz tak, Brzmienie bezdyskusyjnie  Musical Fidelity m2si, jednak brakuje mi funkcjonalności, głównie w obsłudze urządzenia.
Lubię zasypiać z cicho grającą muzyką i chciałbym, by system przechodził w tryb stand by po skończeniu odtwarzania. Druga sprawa w przyszłości niedalekiej chcę zakupić gramofon, a ten m2si nie ma wejść gramofonowych.
Jakie propozycje innych wzmacniaczy, które grają  bardzo podobnie do tego Musicala?
Nie zależy mi na urządzeniu z dac, ale może być  Nie chcę streamera kasa za streamer i inne bajery ma iść w dźwięk. Może być czysty analog, jednak z trochę bardziej rozbudowanymi funkcjami sterowania: przejście w stand by, regulacja bas, sopran;  przedwzmacniacz gramofonowy, też mile widziany.
Gdyby nie ta ograniczona funkcjonalność, zwłaszcza brak stand by i brak przedwzmacniacza gramofonowego  brał bym m2si.

...aha, źródło dźwięku: głównie CD, pendrive z plikami flac, wav i ewentualnie  w przyszłości vinyl.

Budżet 4000zł max.

Z góry dziękuję za sugestie :)

Edytowano przez Eltanianin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...