Skocz do zawartości

Mobilny DAC do Sennheiser HD 599 (do 300 zł.)


darek.s74

Recommended Posts

Cześć,
Zakupiłem na Amazonie słuchawki Sennheiser HD 599 SE. Słuchawki będą grały z Iphone 15 wraz z przejściówką Apple (USB C - Jack 3,5). Zakupu dokonałem trochę w ciemno, najwyżej zwrócę jak nie będą mi pasowały.
Rozglądam się teraz za jakimś mobilnym DAC-em, który mógłby być lepszy niż dongle Apple. Kwota jaką chcę przeznaczyć to ok. 300, więc w grę wchodzą oczywiście używane. Co mi przychodzi do głowy po lekturze różnych forów oraz ofert OLX:
- DragonFly Black
- Creatice Sound Blaster X1

- iFi Audio Go Link

-iFi Audio UNO


Co sądzicie o tych modelach i czy macie może jeszcze jakieś inne propozycje?

Edytowano przez darek.s74
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • darek.s74 changed the title to Mobilny DAC do Sennheiser HD 599 (do 300 zł.)

Osobiscie korzystam z EarMen Sparrow i jestem bardzo zadowolony.
Wielkosc pudelka zapalek, gra bardzo ladnie, mam go ~2 lata, podpinam do iphone i AKG K712/Shure SRH1840, i dobrze sie sprawdza.

Porownywalem z wymienionych przez Ciebie tylko do Audioquesta i EarMen brzmial zauwazalnie lepiej. Cenowo oba wychodzily wtedy podobnie (ztcp ~500pln).
Sprawdz tez HiBy FC3 - jest na tym dac ESS co EarMen.

Edytowano przez michalsti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, michalsti napisał:

Osobiscie korzystam z EarMen Sparrow i jestem bardzo zadowolony.
Wielkosc pudelka zapalek, gra bardzo ladnie, mam go ~2 lata, podpinam do iphone i AKG K712/Shure SRH1840, i dobrze sie sprawdza.

Porownywalem z wymienionych przez Ciebie tylko do Audioquesta i EarMen brzmial zauwazalnie lepiej. Cenowo oba wychodzily wtedy podobnie (ztcp ~500pln).
Sprawdz tez HiBy FC3 - jest na tym dac ESS co EarMen.

Dzięki poczytam, ale to już chyba sporo większy koszt. Używany DragonFly w dobrym stanie jak patrzyłem można za niecałe 200 zł wyrwać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam iBasso dc03pro,nowy kosztuje 349zł,chociaż jeśli kogoś stać warto dopłacić do modelu 04pro 549zł.04pro ma dodatkowo drugie zbalasowane wejście na jacka 4.4 po ktym gra jeszze lepiej i dynamika jest ciut wyższa, po za tym jest troszkę mocniejszy.Miałem wcześniej DragonFly Red i grał on sporo gorzej od ibasso dc06, który jest poprzednikiem 04pro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Ze swojej strony polecam iBasso dc03pro,nowy kosztuje 349zł,chociaż jeśli kogoś stać warto dopłacić do modelu 04pro 549zł.04pro ma dodatkowo drugie zbalasowane wejście na jacka 4.4 po ktym gra jeszze lepiej i dynamika jest ciut wyższa, po za tym jest troszkę mocniejszy.Miałem wcześniej DragonFly Red i grał on sporo gorzej od ibasso dc06, który jest poprzednikiem 04pro.

Na AliExpress wersja dc03 pro jest po 265 zł, muszę poczytać o tym DAC-u

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, darek.s74 napisał:

Na AliExpress wersja dc03 pro jest po 265 zł, muszę poczytać o tym DAC-u

Teraz chyba w sklepie Audeos jest promocja ze względu na Black Friday z kodem BF2023 15 % na wszystko to od podanych przez ze mnie cen trzeba odjąć te 15%. Ja koniecznie bym brał 04pro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...