Skocz do zawartości

Tomasz Kluczynski

Uczestnik
 • Zawartość

  376
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  02-684 Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przyczepił się do mnie i nie chce odejść ten kawałek
 2. Wreszcie coś co i mnie się podoba. A ja znalazłem coś takiego:
 3. U mnie w MCR 612 ,działa tak właśnie po optycznym ,o ile się nie mylę w PM7000N też powinno tak być. Przy włączeniu tv ,włącza się od razy 612.Wyłączyć trzeba tylko pilotem od MCRa. Arcama SA30 z tv mam połączonego przez HDMI i też działa od włączenia tv.
 4. Zamiast Piano crafta polecił bym ci Marantza MCR-612 ,u mnie świetnie sprawdza się obecnie w sypialni wraz z kolumienkami Wilsona EL-4(które kupiłem za 1000zł jako używane ale były w stanie jak nigdy by nie były włączane).Ma wszystko co potrzebujesz.Muzę możesz streamować poprzez Heosa ,choć ja wolę puszczać TIDALA przez M connect. Cd gra też bardzo ok, możesz go podłączyć kablem optycznym z tv i wtedy włącza się razem z tv.Jeśli masz nagrane pliki na pena też łatwo je odtworzysz.Wcześniej grał mi w innym pokoju 22m2 razem z kolumnami Dali Zensor 5,ale tam kupiłem Arcama SA30 i MCR powędrował do sypialni.
 5. Moje od dawna ulubione,nawet mam ustawione jako dzwonek w fonie.
 6. Już chyba poszły ,bo wyświetla się że ogłoszenie nie jest dostępne.
 7. Streaming obsługujesz Mconnectem i to super wyjście.
 8. Możesz wybrać odtwarzacz wraz ze streamerem na przykład Arcam CDS 50 ,kosztuje 3990zł,ale pewnie koło 3tys można go wyrwać. Możesz też pomyśleć o jakimś "Cocktailu".
 9. Pisałem już o tym wcześniej ,ale widać słabo u was z pamięcią. Konstruktor znalazł się tu dzięki przypadkowi ,a właściwie za moją namową. Oświadczam , że osobiście ani nie znam Jarka czyli Krafta ,ani pana Rafała,i ja również z tego tytułu nie dostałem żadnych profitów. Czytałem na fejsie o tych kolumnach ,pare pozytywnych opinii i zachęcony tym napisałem do pana Rafała ,że warto było by oddać je Kraftowi do testu ,byłem ciekawy jak wypadną w tym teście i jeśli będzie pozytywny wynik testu ,będzie to z korzyścią dla pana Rafała. Sam również z chęcią bym wziął je na test ,ale muszę to odłożyć w czasie bo za dwa tygodnie wyjeżdzam na dłuższy okres za granicę.Gdy pan Rafał przystał na moją propozycję ,napisałem do Krafta ,który wyraził chęć przetestowania Brooklynów .Pozostało mi tylko skontaktować panów bezpośrednio. Sam test się opóznił w czasie bo pan Rafał trochę chorował.
 10. Tej rodzinki: trzy ładne siostrzyczki z bratem ,też czasem lubię posłuchać. tu razem z Bono
 11. Panowie dajcie już spokój z tymi bzdetami ,całkowicie odeszliście od tematu.
 12. Nie no z tym 100% to trochę pojechałeś,bo sama stolarka kosztuje 2tys zł,a to już prawie 50% tego co kosztują kolumny. Zwrotnice i głośniki to też koszt conajmniej 1 tys zł. Maksymalnie na jednej parze zarobek to 1200-1500zł ,a praca też przecież kosztuje?
 13. Cały czas staracie się traktować "Kulturę Dzwięku" jak jakąś dużą manufakturę,a ona taką nie jest i wcale nie chce taką być.
×
×
 • Utwórz nowe...