Skocz do zawartości

Jaki DAC do Bayerdynamic DT 700 pro x


Recommended Posts

Cześć, jak w temacie szukam DAC do moich nowych słuchawek DT 700 pro x 48 Ohm, będzie to mój pierwszy DAC. Wcześniej korzystałem ze słuchawek Bayerdynamic Lagoon ANC bardzo przypadły mi do gustu jakość dźwięku i ta ciepła energiczna scena muzyczna. Ze słuchawek głównie będę korzystał pod laptopem do muzyki, w mniejszym stopniu mobilnie. Chciałbym uzyskać coś na podobę sceny z Lagoonów, fajnie jak był by mobilny(pierwszeństwo jakość dźwięku) Formaty plików głównie FLAC korzystam. Telefon USB C, kwota w jakiej chciałbym się zmieścić to do 900 zł rynek wtórny również wchodzi w grę jeśli coś porządnego się znajdzie. Do tej pory upatrzyłem sobie Fiio KA5 oraz BTR7. Jeśli ktoś zna jakiś sklep z sprzętem audio na terenie Katowic gdzie mógłbym ewentualnie przetestować różne DAC-ki proszę o info. Zapraszam do dyskusji 

Edytowano przez Hydraaxx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Q21 napisał:

Cześć, na pewno sprawdziłbym iFi Hip-dac 2 Gold w naszej ofercie na black weeks :) Fajny, naturalny sprzęt, z ciekawą przestrzenią. Warto też spojrzeć na Shanlinga UP5 oraz iFi Audio GO blu rozważając sprzęty na Bluetooth :) W razie czego zapraszam do kontaktu. 

Właśnie po nocach czytania forum i recenzji najlepiej przypadł ifi hip DAC v2 gold tylko odpycha mnie jeden problem będzie używany głównie w domu około 8-10 godzin dziennie jak sprawa wygląda z baterią ? Wyczytałem że nie ma możliwości aby ciągnął bezpośrednio z sieci tylko, cały czas leci na baterii, przy moim używaniu może być ciężko z baterią po czasie, jednak jest gwarancja 2 lata, tylko pytanie obejmuje ona baterie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...