Skocz do zawartości

Teufel - prosba o poradę


eSinner

Recommended Posts

Cześć,

Zaczynam swoją przygodę z audio, dotychczas było jakieś marketowe kino domowe, lecz będą u kolegi na urodzinach zobaczyłem i posłuchałem zestawu firmy teufel, brzmiało to dzień do nocy względem tego co mam w domu. I tak zacząłem trochę grzebać/szukać.

Upatrzyłem sobie taki zestaw :

https://teufelaudio.pl/theater-500-denon-dra-900h-107001458 

i do tego subwoofer :

https://teufelaudio.pl/subwoofer-aktywny-s-6000-sw-105144000

Czy mogli byście zerknąć na parametry i podpowiedzieć czy wg. specyfikacji będzie wszystko ze sobą stroić?

 

Zależy mi na mocnym głębokim bassie, stąd pomysł żeby dorzucić do zestawu subwoofer. 

 

To będzie mój pierwszy taki zestaw, stąd pomyślna tego producenta (cena).

 

Dzięki za porady

Piter

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś szybko licząc wychodzi, że masz budżet ok 9000 zł. Teraz odpowiedź czego potrzebujeszbo już na wstępie Ci powiem, że ten denon jest bardzo mizerną opcją do tego te kolumny też nie są rewelacją delikatna ie mówiąc i nie mam tu na myśli porównań z dużo droższym sprzetem ;) ten subwoofer się nie nadaje kompletnie do muzyki, do kina zresztą też nie jest wybitny. Wybacz, że sprowadzam na ziemię, ale też kiedyś oczarowany cena wziąłem na przetestowanie kilka produktów ultimy i zrozumiałem, że kupując używki ( w stanie idealnym) można znaleźć kolumny o kilka klas lepsze ;).

 

Także napisz jakie masz pomieszczenie, jaką myzke słuchasz i co musi mieć Twój wzmacniacz/amplituner ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...