Skocz do zawartości

Czy będzie odtwarzać?


*Konrad*

Recommended Posts

Witam. Jestem nowy, jest to mój pierwszy post, nie znalazłem podobnego tematu więc postanowiłem taki utworzyć. Mam zmieniarkę CD oraz radiomagnetofon podłączony do niej. Nagrywałem pliki w formacie audio ale jak wiadomo dużo piosenek na jedną płytę nie wejdzie, ponieważ jest tam limit 80minut. Gdybym natomiast utworzył dysk CD z danymi nie było by problemu z miejscem, ponieważ nie musiałbym patrzeć na długość piosenek tylko na pojemność. Jednym słowem weszło by duużo więcej piosenek. I tu moje pyt. czy moje radio będzie odtwarzało piosenki jeśli nagrałbym je jako dane? Poniżej przedstawiam zmieniarkę i radio jakie posiadam. Prosiłbym o szybką odpowiedź. Jeśli temat jest założony w złym miejscu prosiłbym o wyrozumiałość, gdyż nie wiedziałem gdzie go założyć. Pozdrawiam.

http://allegro.pl/item597811117_zmieniarka...a_rachunek.html

http://allegro.pl/item596346405_audi_concert_a3_a4_a6.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że przy nagrywaniu AudioCD to masz limit 80min, a dysk z danymi to 700MB. Na płytach podaje się obje wartości dla przybliżenia, po prostu 80min plików WAV 44,1kHZ 16bit to jest mniej więcej 700MB.
Więcej muzyki zmieścisz tylko zapisując pliki w innym formacie (najpopularniejsze MP3 / WMA), ale ta zmieniarka nie odczytuje tego typu plików, a sam radioodtwarzacz też chyba nie o ile dobrze pamiętam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może od początku.

Ilość piosenek która Ci wejdzie na płytę ma sięnijak do formatu płyty, czy zrobisz Audio CD, płytę z danymi i utwory zapiszasz w formacie wav wejdzie ich tyle samo. Płyta CD nie ma ograniczenia ilości minut (przynajmniej nie wprost) a ma ograniczenie pojemności płyty w Mega bajtach. 70 Mb to pi razy oko 80 minut. Utwór w formacie wav zajmuje tyle samomiejsca bez względu na format płyty. Chyba, że jako płytę z danymi rozumiesz mp3. Wtedy faktycznie wejdzie więcej piosenek tyle, że w gorszej jakości.

O Pacio mnie ubiegł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...