Skocz do zawartości

Wymiana KD na Stereo


forestowy

Recommended Posts

Dzień dobry Państwu,

W salonie 13 m2 posiadam:

  • Yamacha RX-D485
  • Taga Harmony TAV-606 v.3
  • SVS SB-1000

Ponieważ w zasadzie nie oglądam filmów, a głównie słucham muzyki (Spoify, Radio) to chciałbym poprawić jakość dźwięku. Nie jestem melomanem, ot nie lubię ciszy w domu. Kiedy pracuje to zawsze coś leci w tle. Kolumny frontowe i suba chciałbym zostawić (budżet z gumy nie jest :/) Pomyślałem o amplitunerze all in one, ale nie wykluczam wzmacniacza. Do TV mam Xiaomi MiBox  z HDMI który ma Spotify, YT i generalnie wszystko co jest na Andro. .  Wstępnie upatrzyłem sobie: 

  • Yamaha R-N600A
  • Denon DRA-800H
  • Yamaha A-S501

Który zagra najlepiej z moim zestawem ? Jakieś inne propozycje w podobnym budżecie (~3 000, koniecznie czarne) ? W Denonie pasuje mi HDMI.

Jeśli w tym budżecie to nie ma sensu, to proszę pozbawić mnie złudzeń i napisać ile trzeba dołożyć i co kupić żeby usłyszeć różnicę. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podanych przez Ciebie zdecydowanie polecam Denon, ale bardziej skupiłbym się na modelu PMA-900HNE. Yamaha nie będzie idealnym rozwiązaniem do Taga. Z alternatyw spójrz na klasyczne wzmacniacze Audiolab 6000A Play, gdzie masz także funkcjonalność sieciową oraz Cambridge Audio CXA61.

Zapraszam na odsłuchy, prezentacje.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za polecenie. Chyba faktycznie zdecyduje się na tego PMA-900HNE . Czytałem opinie że ich Heos to taki średni, więc mam pytanie czy w Spotify da się po prostu wybrać Denona jaki urządzenie odtwarzające z poziomu aplikacji ? Z Yamachą nie muszę w ogóle korzystać z ich apki co jest super wygodne. Jeden kilk w Spotify i gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, forestowy napisał:

Dziękuje za polecenie. Chyba faktycznie zdecyduje się na tego PMA-900HNE . Czytałem opinie że ich Heos to taki średni, więc mam pytanie czy w Spotify da się po prostu wybrać Denona jaki urządzenie odtwarzające z poziomu aplikacji ? Z Yamachą nie muszę w ogóle korzystać z ich apki co jest super wygodne. Jeden kilk w Spotify i gra

Tak na Denonie bez problemu działa Spotify Connect. A po ostatniej aktualizacji Heos działa dużo lepiej. Jest jedno wspólne miejsce do wyszukiwania muzyki, np wpisujesz co chcesz posłuchać a aplikacja wyszukuje w różnych serwisach szukanej muzyki (np Tidal, Amazon Music) i po prostu wybierasz co chcesz słuchać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...