Skocz do zawartości

Denon X4100W - czas na zmiany przez wersję HDMI ?


Yacko

Recommended Posts

Posiadam X4100W w perfekcyjnym stanie, bardzo mało używany, kilkadziesiąt godzin, czekał na stworzenie pokoju do kina. Trochę czasu to zajęło, weszło HDMI 2.1 i nowe konsole, więc nie obsłuży już takich nowości przez HDMI. Dźwiękowo, mocowo i funkcjonalnie bardzo mi odpowiada, da się ATMOSA 7.1.2 i 5.1.4 zrobić, 4K Ultra HD 50/60 obsługuje., dla kinomana nadal wystarczający sprzęt. Aby kupić odpowiednik tego z pełną obsługą HDMI 2.1 40GB/s trzeba wydać ponad 6 tys - Onkyo RZ50, Denon X4800H, Yamaha A4A. Pewnie za swój gdybym dostał 3 tys to już maksymalna cena, więc sporo trzeba dołożyć nie zyskując zbyt wiele lub wcale jeśli chodzi o dźwięk czy możliwości ATMOS. Miałem nadzieję, że HDMI extractor pomoże, ale o ile do Audio/VIDEO tak to do konsol jednak opóźnienia mógłbym zauważyć. Mam TV LG C1 z EARC, ale nie mam na razie możliwości sprawdzić czy jest w stanie wypuścić dźwięk Dolby Atmos po zwykłym HDMI. Może ktoś z Was przechodził podobne rozterki i rozwiązał bez zmiany sprzętu ?
https://pl.horn.eu/pl/PL/PRODUKTY/DLA_DOMU/DENON/AMPLITUNERY_KINA_DOMOWEGO/AVR-X4100W?s1=1

Edytowano przez Yacko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...