Skocz do zawartości

Jakie słuchawki do 500zł?


Recommended Posts

Cześć

Nie jestem pewien, czy to właściwy wątek, ale jeśli coś nie tak, to proszę o przeniesienie. W moim życiu niespodziewanie pojawiła się okazja na bezkarny wyjazd na drugi koniec świata za tydzień. Planuję zabrać ze sobą kilka płyt CD i swój niewielki głośnik, aby móc delektować się doskonałą muzyką na tarasie. Jednakże, brakuje mi porządnych słuchawek do tego zestawu.

Poszukuję słuchawek w granicach 500 zł, a jeśli używane, to najlepiej do 400 zł. Moje preferencje muzyczne skupiają się na lekkich dźwiękach, takich jak stary soul, R&B, rapy z lat 80-00, a czasem jazz czy funk. Nie zależy mi na potężnym basie, wręcz przeciwnie - preferuję lekkość. Kluczowe dla mnie są wysoka jakość dźwięku, komfort noszenia oraz estetyczny design. Słuchawki powinny być nauszne, dobrze wygłuszające, a jednocześnie zdaję sobie sprawę, że budżet 500 zł to niefortunny limit. Niemniej jednak, nie chcę inwestować w sprzęt, który służyć będzie jedynie podczas jednego wyjazdu, zwłaszcza gdy istnieje ryzyko kradzieży. Rzecz jasna, szukam złotego środka pomiędzy jakością a przystępną ceną.

Z góry dzięki za wszelkie sugestie i rady!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...