Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do Klipsch RP260F i na przyszłość...(Aria)


rafaelo94

Recommended Posts

Witam, padł mi obecny amplituner stereo i szukam czegoś konkretniejszego do moich obecnych kolumn i w przyszłości być może do czegoś podobnie grającego ale lepiej (Focal Aria?). Mam na oku kilka propozycji, nie wiem która sprawdziła by się najlepiej, będę celował w coś używanego bądź coś z wkładem własnym i raty w sklepie.  

Co powiecie na: 

Roksan K3 - kiedyś słuchałem w połączeniu z RP280F i na tle Nad C375BEE wystrzelił mnie z kapci.

Exposure 3010 S2D, 3510 - nigdy nie słuchałem,

Musical Fidelity M3si,M5si,M6si - nie słuchałem ani jednego, kiedyś czytałem że ta firma to dobre połączenie z tubami w kolumnach Klipsch,

Vincent SV-228, SV-237MKII, SV-737 - nie słuchałem, czytałem jak w MF, lampy w przedwzmacniaczu dobre połączenie z tubą Klipsch?,

Magnat MA 900- słuchałem kiedyś Magnat MA600 z RP280F nie porwało, jeśli MA900 podobny to raczej odpada,

Atoll IN200 Signature/ IN300 - podobno grają bardzo rozrywkowo z kopem tak jak lubię, ale lubią też wybić bezpiecznik w rozdzielnicy prawda?

Leema Acoustics Tucana II Anniversary Edition i Audia Flight FL Three S - kiedyś o czytałem, że to High-End - warto? Czy to do Klipsch w ogóle nie porozumienie i kolumn tego typu? Na pewno rynek wtórny w tym przypadku to już nie ten budżet, bądź za takie pieniądze nie warte zachodu w poszukiwaniu,

Rega Elicit MK5 - nie słuchałem podobne skojarzenie jak Atoll, często się przewija w polecanych zestawach na YT np.,

Copland CSA 100 - nie słuchałem, podobny do Vincent?,

Co na starcie powinienem skreślić, w co mniej więcej celować, może jest jeszcze jakaś perełeczka na rynku, o której zapomniałem zakładając ten temat, a warto by się jej przyjrzeć? Lamp raczej nie chce słuchałem kiedyś czegoś z niższej serii Cayin i to za spokojne, grzeczne granie było no chyba, że to akurat ten model MT35s, a inne lampy też potrafią "łupnąć" jak mocny tranzystor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...