Skocz do zawartości

Nietypowe słuchawki Sony - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...


Recommended Posts

Przypomniał mi się temat słuchawek niegdyś poszukiwanych, więc od razu piszę, żeby nie uciekło z pamięci.


Kilkanaście lat temu będąc w Monachium wpadłem do sklepu Saturn, żeby powęszyć za nowościami muzycznymi. Zbierając się do wyjścia postanowiłem przejść się przez stanowisko słuchawkowe. Tam moją uwagę przykuły słuchawki Sony, przede wszystkim ich ciekawe wykonanie. Pełnowymiarowe muszle były opięte bardzo delikatnym materiałem w kolorze białym, niczym firanką. Przez materiał widoczne było całe wnętrze. Najbardziej uderzyła mnie waga tych słuchawek, były tak lekkie, że gdybym je podrzucił do góry, spadałyby niczym liść przez dwie minuty. Ponieważ mam hopla na punkcie wagi i wygody noszenia słuchawek, postanowiłem za kilka dni wrócić i je przetestować z muzyką. Niestety już ich nie było i w żadnym innym sklepie nie spotkałem tego modelu. Pamiętam jeszcze, że kosztowały ok. 300 euro.

Czy ktoś spotkał się z takimi słuchawkami i mógłby podrzucić tu ich nazwę bądź oznaczenie? Będę niezmiernie wdzięczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...