Skocz do zawartości

Zestaw Hifi, integra czy hybryda, Rotel czy Vincent na B&W?


Krystian85x

Recommended Posts

Cześć

Od kilku lat przymierzam się do zakupu zestawu audio Hifi. Wynika to też z tego że raz na jakiś czas gościnnie odwiedzam kuzyna który posiada kilka lat zestaw,

Rotel RA-1592 (2017r) oraz głośniki B&W 702 S2. Słuchanie tego zestawu poprostu zachęca mnie do kupienia czegoś swojego.

Już dawno chodziło i po głowie aby kupić identyczny zestaw.

W dodatku kuzyn nie pomaga, tylko mąci w głowie innyni zestawami, szczególnie hybrydami jakie miał okazję u znajomych posłuchać.

I tak mi wspominał że słyszał zestaw na hybrydzie Vincnta z na jakiś małych monitorach (producenta nie pamiętam). Jego wrażenia były bardzo pozytywne co do brzmienia i barwy, podobno zupełnie inne niż to ma domu.

I tutaj chciałbym się zapytać czy jest gdzieś możliwość porównać, odsłuchać wzmacniacze:

Rotel RA-1592 MK2 (wiem że to nowy model niż kuzyna)

Vincent SV-737 (to chyba model zbliżony cenowo do powyższego rotela).

Ważne dla mnie aby sprawdzić je na B&W np 703 S3.

Myślę że charakter b&w S3 do S2 będzie zbliżony, znany mi.

 

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Opcji ogółem masz bardzo dużo w przedstawionym budżecie. Od razu chciałem wspomnieć, że sprzęt u Ciebie może zagrać całkiem inaczej niż u kuzyna ze względu na różne warunki akustyczne. Vincent SV-737 to oczywiście bardzo fajna opcja, również pod Bowersy. Sprawdziłbym też na pewno kilka innych wzmacniaczy, w zależności od Twoich wymagań (czy ma to być czysty wzmacniacz, czy z usługami sieciowymi, HDMI ARC i tak dalej). Do listy dopisałbym Moona 240i, Musical Fidelity M6si, Cambridge Audio Evo 150, Rega Elicit MK5 :) Z kolumn opcji również jest od groma, dobór zależy od Twoich preferencji co do designu, dźwięku, wielkości pomieszczenia. Na wstępie zachęcę do obejrzenia naszego materiału, gdzie omawiamy kilka propozycji w zbliżonym budżecie :) 

Zapraszam również do umówienia się na odsłuch w naszym salonie, mamy znacznie więcej opcji niż te wymienione, chociaż Bowersa u nas nie znajdziesz. Możesz również liczyć na atrakcyjne wyceny :) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...