Skocz do zawartości

DAP music player - i czy to jeszcze ma sens w dobie telefonów?


Recommended Posts

@DiBatonio ciągle uważam że było by dużo prościej i lepiej (że nie wspomnę że $2000 taniej) zwyczajnie wsadzić kartę pamięci do telefonu.

Gdybym miał taką możliwość to o DAP'ie bym nawet nie pomyślał przez sekundę, pewnie nawet nie przyszłoby mi to do głowy - karta w telefon i słucham muzyki cały zadowolony zamiast generować wpisy na forum.

No ale ma to swoje dobre strony - okazuje się że jeżeli w obecnych czasach ktoś słucha swojej własnej muzyki zamiast strumieniowania to jest audiofilem i potrzebuje dedykowanego urządzenia 🙂 A wiadomo że hobby musi kosztować 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam bardzo serdecznie Użytkowników forum. Trafiłem tutaj szukając porady w jednym temacie:

Szukam urządzenia które będzie niezależnym od telefonu odtwarzaczem. Sony Walkman NW-A306 wydaje się mieć wszystko czego bym wymagał od takiego urządzenia, tj. możliwość używania serwisów streamingowych, możliwość rozszerzenia pamięci i długi czas pracy na baterii. Nie jestem audiofilem, nie wyczuje różnicy w brzmieniu urządzenia. Rozumiem, że aplikacje z audiobookami (tj.Legimi czy Empik) to urządzenie obsłuży? 

Czy jest szansa znaleźć inne urządzenia, które sprostałyby moim oczekiwaniom? Jakoś dźwięku nie ejst wyznacznikiem, ponieważ mój słuch i tak nie pozwoli mi jej dostrzec, skupiałbym się jedynie na tych konkretnych funkcjach. 

Już pogodziłem się z ceną tego modelu, ale może znajdę coś równie interesującego w tej kategorii cenowej.

Pozdrawiam serdecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...