Skocz do zawartości

Zestaw Stereo do Monitor Audio Silver 300 6G


wilu1975

Recommended Posts

Witam. Mam zestaw do KD:  Marantz Sr 7015, Monitor Audio Silver 300 (6G), suba SVS 2000 Pro, Apple TV 4K z którego jestem bardzo zadowolony.  Problem w tym, że w  Stereo jest słabo. Zastanawiam się jak zmodyfikować ten zestaw aby polepszyć stereo. Moje typy :

1) dołożyć samą końcówkę mocy "Atoll AM200 Signature" do w/w zestawu, - czy to dużo zmieni w jakości  dźwięku ?

2) Atoll IN200 Signature i kiedyś  WiiM Pro Plus,

3) coś starszego Cambridge Audio Azur 840,  lub NAD C375BEE, jeżeli. Muzy słucham z Tidala - tańsza opcja 

Chyba, że ktoś ma jeszcze inne typy które dobrze się zagrają z Monitorami Audio Silver 300.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wilu1975 napisał:

Witam. Mam zestaw do KD:  Marantz Sr 7015, Monitor Audio Silver 300 (6G), suba SVS 2000 Pro, Apple TV 4K z którego jestem bardzo zadowolony.  Problem w tym, że w  Stereo jest słabo. Zastanawiam się jak zmodyfikować ten zestaw aby polepszyć stereo. Moje typy :

1) dołożyć samą końcówkę mocy "Atoll AM200 Signature" do w/w zestawu, - czy to dużo zmieni w jakości  dźwięku ?

2) Atoll IN200 Signature i kiedyś  WiiM Pro Plus,

3) coś starszego Cambridge Audio Azur 840,  lub NAD C375BEE, jeżeli. Muzy słucham z Tidala - tańsza opcja 

Chyba, że ktoś ma jeszcze inne typy które dobrze się zagrają z Monitorami Audio Silver 300.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

jeszcze jedna opcja to :    Arcam PA240

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, moim zdaniem najciekawszą opcją będzie wzmacniacz zintegrowany z wejściem by-pass :) 

Czego dokładnie brakuje Ci obecnie w stereo? Poza Atollem warto spojrzeć na Audiolaba 7000A, Atolla IN200, Musical Fidelity M5si :) Zapraszamy na odsłuchy ;) Sprawdzisz na własne uszy, która opcja jest najciekawsza dla Ciebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...