Skocz do zawartości

Chromecast, Wiim mini, pro czy coś całkiem innego?


Kamil810

Recommended Posts

Cześć,

Potrzebuje porady kogoś bardziej kompetentnego w tym temacie bo bezskutecznie od kilku godzin sam próbuje znaleźć najlepsze rozwiązanie bez większych sukcesów.  Na wstępnie zaznaczę, że nie jestem audiofilem, nie mam wyczulonego słuchu (co pewnie każdy z was stwierdzi po posiadanym przeze mnie sprzętu :D) A jak o sprzęcie mowa posiadam kolumny Diora Polaris 200 podłączone do wzmacniacza Yamaha AX 500. Szukam jakiegoś rozwiązania żeby bezprzewodowo puszczać muzykę z telefonu (Aktualnie podłączam telefon jackiem i tak samo jackiem podłączony mam telewizor do wzmacniacza) Wstępnie chciałem kupić chromecasta audio ale po kilku wątkach na forum i opiniach postanowiłem dołożyć i kupić Wiim mini ale ten wybór podobno nie jest dobry jeżeli nie mam wejścia optycznego we wzmacniaczu więc zastanawiam się nad dołożeniem do Wiim Pro i wtedy przez niego bezprzewodowo puszczać muzykę z telefonu i dodatkowo optycznie podłączyć telewizor ale czy jest to gra warta świeczki? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...