Skocz do zawartości

Cabasse Abyss + Audio Monitor Gold 100 5g


tomekck

Recommended Posts

Witam,

 

Rozważam zakup duetu Cabasse Abyss + Audio Monitor Gold 100 5g do niewielkiego pokoju. Po odsłuchach różnych zestawień w salonie audio ta para do mnie przemówiła od pierwszego brzmienia. Jako, że jestem totalny lajk w temacie hi-fi to pytanie czy ten związek na dłuższą metę ma szanse się udać? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłes odsłuch to tak.

Weź teraz ten system do odsłuchu w domu i jak tam będzie dobrze eto wybieraj.

Moim zdanniem to udane połączenie.

Nie ma elementu ostrego, nie ma analityczności nadmiernej. A nie ma tez buły czy rozlewania się dzwięku.

Cabasse tez fajnie ogarną kwestie streamów.

Testuj i daj znać.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
Cytat

Skoro Ci się spodobał, to jak najbardziej warto  Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy atrakcyjną wycenę  

Fajnie, tylko po oczekiwaniu 20 minut na infolinii będąc 1 w kolejce został rozłączony. Czas zdarzenia przed chwilą, przypadek :) ?

Edytowano przez tomekck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tomekck napisał:

Fajnie, tylko po oczekiwaniu 20 minut na infolinii będąc 1 w kolejce został rozłączony. Czas zdarzenia przed chwilą, przypadek :) ?

Niestety nie wiem, co się stało :( Mamy ostatnio bardzo duży ruch i możliwe, że była jakaś awaria. Napisz proszę wiadomość prywatną na forum :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, Q21 napisał:

Niestety nie wiem, co się stało :( Mamy ostatnio bardzo duży ruch i możliwe, że była jakaś awaria. Napisz proszę wiadomość prywatną na forum :) 

Dzisiaj ponowna sytuacja, czekałem 60 min w kolejce na połączenie i będąc 1 w kolejce zostałem rozłączony . Pewnie kolejny przypadek. Kontaktu z waszej strony też nie ma, poza odpisaniem na forum a pisałem na maila firmowego 28 godz. temu.

Edytowano przez tomekck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2024 o 12:57, tomekck napisał:

Fajnie, tylko po oczekiwaniu 20 minut na infolinii będąc 1 w kolejce został rozłączony. Czas zdarzenia przed chwilą, przypadek :) ?

Ja juz nie dzwonie bo pare razy tak miałem.

18 godzin temu, tomekck napisał:

Dzisiaj ponowna sytuacja, czekałem 60 min w kolejce na połączenie i będąc 1 w kolejce zostałem rozłączony . Pewnie kolejny przypadek. Kontaktu z waszej strony też nie ma, poza odpisaniem na forum a pisałem na maila firmowego 28 godz. temu.

Wycen w Nautilus 2, Electropunkt Bydgoszcz ale jest jeszcze kilka salonów gdzie warto zadzwonić.

Ja już jak coś robie to dzwonię tam. Bo tu u kolegów trzeba zdecydowanie coś zmienić.

Ale to zostawmy im.

Jesteś cierpliwy że 60 minut byłes na słuchawce. :):)

Powinieneś dostać kubek Q21 w prezencie :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...