Skocz do zawartości

Streamer wyjscie USB


Recommended Posts

Aplikacja na telefon czy tablet świetna.  Tej na PC muszę się jeszcze przyjrzeć, bo nie mogę znaleźć opcji by ustawić wyświetlania czasu utworu.

[EDIT: włąśnie znalazłem :)]

 

Funkcjonalnie zdecydowanie bardziej mi podchodzi od WiiMa. Miałem Pro i żeby wszystko podłączyć potrzebowałem switcha optycznego. TV do WiiMa, WiiM i CD do switcha optycznego, i dopiero switch do wzmacniacza. A i tak z notebooka po USB było lepiej - poza różnicą w głośności nie zauważyłem różnicy w stosunku do Auralica Altair G1 podłączonego po RCA.

Teraz mam tą samą jakość z Bluesound Node'a po USB co z notebooka. TV wchodzi po HDMI, CD po optycznym, streaming wbudowany i żadnych switchy nie potrzeba. Trochę kabli optycznych i ten switch mi się teraz pęta :)

 

@Grzegorz Browalski jeśli masz faktycznie wykorzystywać streamer po USB do DAC, to ze względu na możliwości połączeń do niego, i przede wszystkim komfortu użytkowania z aplikację do obsługi, to z czystym sumieniem mogę Ci polecić Node'a.  IMO, nie ma sensu szukać czegoś innego jeśli ograniczasz się do 3k PLN. Jeszcze tysiąc w kieszeni zostaje.

 

 

 

 

Edytowano przez Chmarski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, to ja inaczej. Przetestowałem ostatnio DAC a w moim nowym wzmacniaczu Simply Italy. Okazało się.... że jest całkiem niezły :)

Podłączałem laptopa, słuchałem Tidala.  ( ale kabel. podłączanie, uruchamianie laptopa za każdym razem gdy się chce posłuchać muzyki ) 

Wolałbym streamer z wyjściem USB ( wzmacniacz ma wejście USB - b )

Obecna Taga nie posiada wyjścia USB.

Da się coś wyhaczyć w cenie do 1000 zł  co ma wyjście USB ? Może być używka.

To co poczytałem to prym wiedzie IFI Zen Stream ale tu cena wyższa i podobno obsługa aplikacji problemowa.

To co bym chciał to sterować z telefonu z Androidem.

Edytowano przez Tomai
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...