Skocz do zawartości

Kolumny aktywne do komputera do 2000 zł(9m2)


Recommended Posts

Witam, 

Chcę się przesiąść z tanich głośników za 200 zł na lepsze kolumny aktywne do komputera za 1500-2000 zl (tylko nowy sprzęt) 

Mam pokój 9m2, więc nieduży, a zależy mi na wychodnym połączeniu sprzętu z komputerem(kolumny pasywne odpadają). 

Marzy mi się firma Klipsch, bo podobał mi się ich dźwięk, jak miałem okazję słuchać sprzętu tej firmy - ogólnie lubię soczysty dźwięk z szybkim basen, przejrzystym wokałem i nie musi być to ultra realistyczny dźwięk, a taki, który gra żwawo. I proszę pamiętajcie, że przesiadam się ze sprzętu za dwie stówy, to każdy będzie lepszy 😛

 

Słucham Tori Amos, Current 93, Depeche Mode, Marilyn Mansona, Archive, Massive Attack. 

Byłoby super móc odsłuchać te kolumny we Wrocławiu,bo nie lubię sprzętu w ciemno. 

 

Edit: źródłem dźwięku będzie Spotify, nie jestem audiofilem :D

Z góry dzięki! 

 

Edytowano przez Everett World
Dodatkowe info
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Cześć :) Warto rozważyć na pewno Klipsch ProMedia Heritage, bardzo przyjemny zestaw 2.1 na biurko. Warto też sprawdzić Edifier S2000MKIII, a także FiiO SP3 :) Opcja o moim zdaniem lepszej jakości dźwięku, ale nie ma aż takiego zejścia. Każda z nich jednak może się spodobać, w razie czego zapraszam na PW ;) 

Super, dzięki za propozycje! Rozważałem głównie Klipsch R-40PM, bo bardziej do muzyki niż do filmów (więc chyba 2.0 będą lepsze). Pytanie główne, czy w takim pokoju będzie to odczuwalna różnica między np. FiiO SP3 a tymi Klipschami.

 

Da się jakichkolwiek z tych zestawów gdzieś odsłuchać we Wrocławiu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw 2.1 dobrze radzi sobie w muzyce jak na swoją cenę :) Różnice oczywiście będą. Klipsch, Edifier i FiiO to trzy różne brzmienia. Nie wiem jednak jak z odsłuchem we Wrocławiu, my mamy tylko jeden salon — w Pabianicach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...