Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bzx

prośba o ocenę wzmacniacza/zestawienia

Recommended Posts

witam

jestem na kupnie Rotela do moich kolumn B&W 601 S2, dzis na allegro znalazłem Dual Audiophile Concept, który jest zaprojektowany przez rotela, stary klocek ale ponoć jary:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=606570906

jako że nie znalazłem info o tego typu zestawieniu, może ktoś wie coś na ten temat?
rozmawialem ze sprzedawcą i twierdzi że gra to pieknie, a w miare duża moc wzmacniacza (w stosunku do wielkosci kolumn) pozwala na odsłuch bez zniekształceń, co ponoć występuje jeśli na słabszym wzmacniaczu odkręciłbym głośność dalej na potencjometrze.

jestem laikiem, to bedzie mój pierwszy "hi-endowy" zestaw, wiem tylko że napewno chce kupic jakiegos Rotela.

proszę o podpowiedzi, z góry dziękuję
pozdrawiam!
bzx

Ciekawe urządzenie. Jednak 2 sprawy, pierwsza z tyłu żadnego napisu ile pobiera prądu anie gdzie zrobiony. A teksty w stylu bardzo ciężki mnie nie przekonują. Liczą się fakty, bo przy tej mocy co podał powinien ważyć jakieś do 12kg. Jak chcesz kupić dobry tani sprzęt to popatrz na np. JVC z serii klasy super A. To najwyższa jakość analogowego dźwięku tamtych czasów. Zerknij też na Pioneery i Techncs'y.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować