Skocz do zawartości

prośba o ocenę wzmacniacza/zestawienia


bzx

Recommended Posts

witam

jestem na kupnie Rotela do moich kolumn B&W 601 S2, dzis na allegro znalazłem Dual Audiophile Concept, który jest zaprojektowany przez rotela, stary klocek ale ponoć jary:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=606570906

jako że nie znalazłem info o tego typu zestawieniu, może ktoś wie coś na ten temat?
rozmawialem ze sprzedawcą i twierdzi że gra to pieknie, a w miare duża moc wzmacniacza (w stosunku do wielkosci kolumn) pozwala na odsłuch bez zniekształceń, co ponoć występuje jeśli na słabszym wzmacniaczu odkręciłbym głośność dalej na potencjometrze.

jestem laikiem, to bedzie mój pierwszy "hi-endowy" zestaw, wiem tylko że napewno chce kupic jakiegos Rotela.

proszę o podpowiedzi, z góry dziękuję
pozdrawiam!
bzx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ciekawe urządzenie. Jednak 2 sprawy, pierwsza z tyłu żadnego napisu ile pobiera prądu anie gdzie zrobiony. A teksty w stylu bardzo ciężki mnie nie przekonują. Liczą się fakty, bo przy tej mocy co podał powinien ważyć jakieś do 12kg. Jak chcesz kupić dobry tani sprzęt to popatrz na np. JVC z serii klasy super A. To najwyższa jakość analogowego dźwięku tamtych czasów. Zerknij też na Pioneery i Techncs'y.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...