Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 3500 zł


BeoGamesTV

Recommended Posts

Witam.
Szukam sprzętu audio do mojego salonu 25m, a dokładniej aktywne kolumny podłogowe. Mogą być również kolumny pasywne, lecz wzmacniacz musi mieć koniecznie hdmi arc. Nie pogardzę kolumnami podstawkowymi, ale muszą być na stojakach.

Szukam brzmienia nastawionego na dobrą, szeroką średnicę, szczegółową górę i miękki dokładny bass.

Jestem umówiony na odsłuch tych głośników:
- audio pro a38
- Indiana Line nota x550
- bowers&Wilkins panorama 3

Proszę o rady czy te głośniki są ok, bo widzę głosy na forum, że te a38 nie takie  fajne jak malują.

Budżet 3500 zł

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto pchać się w głośniki aktywne z prostej przyczyny otóż mając wzmacniacz i głośniki możesz zawsze coś zmienić jeżeli ci się znudzi brzmienie natomiast w przypadku głośników aktywnych będziesz nie jako do nich przywiązany. Odsprzedaż też jest trudna, wiem, bo miałem parę takich zestawów na testach jak również na własność i się wyleczyłem. Masz duży salon i fajny budżet więc spokojnie złożyć przyzwoity zestaw stereo używany albo nowy. Na marginesie dodam że głośniki aktywne są dość wysoko wycenione jak na możliwości które prezentują. Przetestowałem trochę tych głośników. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Na pewno z zestawów aktywnych sprawdzić jeszcze Argon Audio Fenris A55 ;) Dobre, ciepłe granie, z fajną dynamiką i muzykalnością. Z zestawów pasywnych nie ma super wielu opcji, zwłaszcza że jednym z wymagań jest HDMI ARC. Na pewno sprawdziłbym WiiM Amp i do niego może Pylon Pearl 25, Wilson Raptor 7, taniej jest Taga Harmony TAV-607F, ale sugerowałbym jednak kontakt z nami - zobaczymy co uda się zrobić z cenami dwóch droższych opcji. Zachęcam też do umówienia się na odsluchy :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BeoGamesTV napisał:

Dzięki Maćku za odpowiedź. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i nie trzymam się kurczowo jednego wyboru. 

Q21 gdzie masz sklep aby przyjechać odsluchać? Ja jestem z Lubina, okolice Wrocławia. 

Nasz salon znajduje się w Pabianicach, na ulicy Reymonta 12 :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...