Skocz do zawartości

Słuchawki TWS dokanałowe za około 300 zł


Recommended Posts

Witajcie. Co byście polecili ze słuchawek dokonałowych TWS za ok 300 zł? Mam obecnie Redmi earbuds Basic i jak na swój budżet grają nawet znośnie ale nie leżą mi dobrze w uszach, co na dłuższą metę jest męczące. Przyznam, że z racji na telefon i zegarek Samsunga kusi mnie aby kupić Galaxy Buds Pro 2 no ale sporo przekraczają budżet i chyba nie są warte aby tak dużo za nie zapłacić. 

Dzięki za sugestie

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2024 o 17:18, TomTom napisał:

Witajcie. Co byście polecili ze słuchawek dokonałowych TWS za ok 300 zł? Mam obecnie Redmi earbuds Basic i jak na swój budżet grają nawet znośnie ale nie leżą mi dobrze w uszach, co na dłuższą metę jest męczące. Przyznam, że z racji na telefon i zegarek Samsunga kusi mnie aby kupić Galaxy Buds Pro 2 no ale sporo przekraczają budżet i chyba nie są warte aby tak dużo za nie zapłacić. 

Dzięki za sugestie

Pozdrawiam 

Czesć

Naprawdę bez konkurencyjne, Audio Technics SQ1TW

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-true-wireless/audio-technica-ath-sq1tw.html?color=1709&gad_source=1&gclid=CjwKCAjw7-SvBhB6EiwAwYdCAXKejgVpvR-YUURf89Aj1i1K1qVGZLQgio1_H-eh94inEQRlHopUCRoCZxkQAvD_BwE

Za 199 gwarantujemy, że lepiej nie kupisz!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że się skusiłem na te SQ1TW bo potrzebowałem czegoś poręcznego na spacery z psem etc. Początkowo byłem lekko rozczarowany bo wydawały mi się niewygodne ale po zmianie gumek na mniejsze jest już fajnie. Słucham od dwóch godzin Tidala i zauważam że dźwięk się poprawia z każdym kwadransem. Ogólnie grają przyjemnie i niemęcząco.

To już czwarte ATH w rodzinie :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2024 o 15:52, Paweł Pawlik napisał:

Przyznam się że się skusiłem na te SQ1TW bo potrzebowałem czegoś poręcznego na spacery z psem etc. Początkowo byłem lekko rozczarowany bo wydawały mi się niewygodne ale po zmianie gumek na mniejsze jest już fajnie. Słucham od dwóch godzin Tidala i zauważam że dźwięk się poprawia z każdym kwadransem. Ogólnie grają przyjemnie i niemęcząco.

To już czwarte ATH w rodzinie :)

 

To świetnie, miło nam słyszeć, że słuchawki Ci się sprawdzają! i to w dodatku czwarty model z tej marki :)

Zapraszamy w przyszłości, po kolejne, hehe :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...