Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Planuje zakupić sluchawki. Budzet to tak ok. 1000zl, max do 1500 w ostatecznosci. Chce kupic glownie ze wzgledu na ANC. Szukalem po artykulach informacji ktorych mi potrzeba, ale ciezko cos wyciagnac, wiec moze tutaj ktos udzieli praktycznych rad jesli by byl chetny. 

1. Czy systemy zagluszania od jakiejs kwoty juz sa jednakowo "mocne"? Czy np w sluchawkach za 1500 a 3000 poziom wygluszania jest podobny? Gdzie jest granica i jak to poznac po specyfikacji?

2. Potrzebuje ANC bo chce sobie "dogodzic" w pracy. Przez ok 2-3 godziny pracuje na urzadzeniu ktore graweruje elementy. Dzwiek jest podobny (w glosnosci i formie) do wiercenia w zębie u dentysty :D Obecnie slucham sobie podcastow na zwyklych sluchawkach za dwie stowki bez anc i normalnie wszystko slychac co mowia, tylko w tle mi to brzeczy troche i sie zastanawiam czy ANC to wygluszy calkowicie lub czesciowo? Dzwiek nie jest jednostajny, a bardziej pulsacyjny jak to przy grawerowaniu.  Bedzie to dzialac w takim przypadku?

3. Lepsze na takie dzialanie nauszne czy dokanałowe?

4. Myslalem o popularnych Sony WH-1000XM4 Czarny. Polecacie? Dzwiek nie jest najwazniejszy, zalezy mi glownie na dobrym ANC.

5. Pytanie z ciekawosci. Jak sa dokanalowe z anc i wlozyc je, a na to sluchawki wygluszajace takie robocze nauszniki, to to ANC by lepiej wygluszalo czy zwariowaloby? :D

Jesli ktos zna odpowiedz na ktores pytania bede bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam 😀

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, picklerick napisał:

Gdzie jest granica i jak to poznac po specyfikacji?

Nie da się tego tak łatwo określić. Też jedne słuchawki lepiej sobie radzą z dźwiękami miasta, inne z szumem, a jeszcze inne z wiertarką u sąsiada. 

Z wokółusznych warto sprawdzić Sennheiser Momentum 4 Wireless, ale też nie jestem pewien, jak poradzą sobie one z tak konkretnym przeciwnikiem ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Póki jeszcze są, spiesz się z zakupem B&W PX7s2

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/bowers-wilkins-px7-s2.html

Kończymy ich wyprzedaż i ciężko Ci będzie znaleść coś porównywalnego do nich. Nie tylko wykonanie (wszędzie metal)

ale przede wszystkim dźwięk ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...