Skocz do zawartości

Zgodność telewizora z soundbarem


Rafał1

Recommended Posts

18 godzin temu, Butler napisał:

W każdym razie tych Audio pro posłuchaj. Nie każdy jest z nich zadowolony. Mówie o dzwieku.

Nie miałem nigdy sprzętu powyżej 2k.

Więc jak dla mnie grają świetnie o subie nawet nieyślę.A są jeszcze nie wygrzane.Odwarzają z Tidal.

Ciekawi mnie czy usłyszę różnice między Tidal a Spotify.

Zakładam że jak na moje ucho to nie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
16 minut temu, PanKlor napisał:

Tryb dźwięku pcm a nie passthrough? 

Dźwiek Al Pro

Przy zmianie wyjścia dźwięku.Kiedy wybiorę Użyj głośnika przewodowego.Urzadzenie HDMI(Arc)

Głośnik z telewizora nie gra no i A 48 też nie jest cisza

Edytowano przez Rafał1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Pomogło korzystaj z łączonego trybu dźwięku.Funkcja ta umożliwia jednoczesne odtwarzanie dźwięku z głośnika telewizora i urządzenia audio,co pozwala osobom o różnym stopniu niesprawności słuchowej wspólnie oglądać telewizję 

Telewizor zakwalifikował mnie do grupy osób z niesprawnością słuchową 🧐🤪Tyle że nie jest to tryb łączony jak w opisie.Bo kiedy wyłączę A48 z pilota nastaje cisza.Głosniki telewizora są wyciszone 

 

Edytowano przez Rafał1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2024 o 08:00, RoRo napisał:

Jeżeli cytuje się wypowiedź, w której już były cytowane wypowiedzi innych użytkowników to czasami może się to nakładać. A wtedy nie wiadomo czyj to był cytat.

Dlatego (o czym często pisałem) warto po napisaniu posta sprawdzić czy jest wszystko w porządku (jest na to kwadrans, więc w zupełności wystarczy) i edytować błędy, a poza tym nie ma sensu cytować całej wypowiedzi poprzednika gdy się odpowiada bezpośrednio po nim.

Pozdrawiam

PS. Usunąłem zdublowany post i niepotrzebne cytaty

Dzieki. Tak wiem skąd wynika ten problem. Ale to jst ciekawe bo gdzie indziej to tak nie działa. A tu latwo w takim razie komuś włozyc pod palce coś czego nie pisał :D

Ale wiemy o co chodzi. Dzieki!

 

Dnia 26.04.2024 o 08:59, Rafał1 napisał:

Nie miałem nigdy sprzętu powyżej 2k.

Więc jak dla mnie grają świetnie o subie nawet nieyślę.A są jeszcze nie wygrzane.Odwarzają z Tidal.

Ciekawi mnie czy usłyszę różnice między Tidal a Spotify.

Zakładam że jak na moje ucho to nie.

 

No chyba że tak. :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...