Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niestety dziś problem powrócił,
wygląda na to jak bym wyczerpał limit polubionych utworów.
Gdy usunę dwa utwory, mogę dodać (polubić) dwa i znowuż ten sam błąd wyskakuje i tak w kółko ;( 

Dziwne , fakt ze mam sporo polubionych utworów ale żeby aż tak, hmm ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam pytanie do was gdyż nie rozumiem jednej sprawy.
Chodzi o to że już od kilku lat korzystam z dragonfly cobalt przez usb audio player pro korzystając z Tidal wwtedy wszystko jest ok, gdy jest jakość Cd wtedy świeci się odpowiedni zielony kolor, gdy wyższa również itd. 

Problem jest z aplikacją Tidal nie da się z niej korzystać używając dragonfly cobalt, zawsze jest niebiesksa.

 

Dlatego gdy korzystam z aplikacji Tidal robię to tytko poprzez mini jack 3.5mm gdyż mój telefon to wćiąż LG V40 ThinQ. 

Pod spodem przykłady.
Z góry dziękuję za pomoc.

 

Zrzut ekranu 2024-04-28 093745.png

Zrzut ekranu 2024-04-28 094457.png

Zrzut ekranu 2024-04-28 094515.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2024 o 18:57, coyote napisał:

Chodzi o to że już od kilku lat korzystam z dragonfly cobalt przez usb audio player pro korzystając z Tidal wwtedy wszystko jest ok, gdy jest jakość Cd wtedy świeci się odpowiedni zielony kolor, gdy wyższa również itd. 

Problem jest z aplikacją Tidal nie da się z niej korzystać używając dragonfly cobalt, zawsze jest niebiesksa.

 

Dlatego gdy korzystam z aplikacji Tidal robię to tytko poprzez mini jack 3.5mm gdyż mój telefon to wćiąż LG V40 ThinQ. 

"Konia z rzędem" temu kto rozumie w czym tkwi problem.

Napisałeś "od lat słucham Tidala korzystając z Dragona przez USB" i dodajesz że z Tidalem jest problem bo nie da się słuchać używając Dragona. Podsumowując zaś dopisałeś, że ostatecznie nie korzystasz z USB i słuchasz przez złącze minijack 3,5mm, bo LG go posiada. Tak sobie to twoje "narzekanie" przetłumaczyłem więc dopytuję.

Czy dobrze rozumiem, że Tidala można słuchać tylko dzięki aplikacji USB Audio Player? Bez czyli bezpośrednio z aplikacji Tidal poprzez USB nie da się ale przez złącze jack już tak? Znaczyłoby to, że dac telefonu LG dogaduje się z Tidalem, a dac Dragona nie. 

Jeżeli tak jest to przyczyn szukałbym w pierwszej kolejności, w jakości przewodu USB. Dla przykładu mój telefon Samsung S22 "widzi" tylko oryginalne lub szlachetnej jakości przejściówki USB na minijacka. Z tymi podłymi nie współpracuje.

W drugiej kolejności szukałbym przyczyn w konfiguracji Tidala. Sprawdź ustawienia, powyłączaj na próbę MAX, MQA czy jak się zowie dzisiaj MASTER. 

Pozdrawiam. M

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MariuszZ napisał:

"Konia z rzędem" temu kto rozumie w czym tkwi problem.

Napisałeś "od lat słucham Tidala korzystając z Dragona przez USB" i dodajesz że z Tidalem jest problem bo nie da się słuchać używając Dragona. Podsumowując zaś dopisałeś, że ostatecznie nie korzystasz z USB i słuchasz przez złącze minijack 3,5mm, bo LG go posiada. Tak sobie to twoje "narzekanie" przetłumaczyłem więc dopytuję.

Czy dobrze rozumiem, że Tidala można słuchać tylko dzięki aplikacji USB Audio Player? Bez czyli bezpośrednio z aplikacji Tidal poprzez USB nie da się ale przez złącze jack już tak? Znaczyłoby to, że dac telefonu LG dogaduje się z Tidalem, a dac Dragona nie. 

Jeżeli tak jest to przyczyn szukałbym w pierwszej kolejności, w jakości przewodu USB. Dla przykładu mój telefon Samsung S22 "widzi" tylko oryginalne lub szlachetnej jakości przejściówki USB na minijacka. Z tymi podłymi nie współpracuje.

W drugiej kolejności szukałbym przyczyn w konfiguracji Tidala. Sprawdź ustawienia, powyłączaj na próbę MAX, MQA czy jak się zowie dzisiaj MASTER. 

Pozdrawiam. M

 

Aplikacji Tidal da się słuchać przez usb jak i przez minijack tylko wtedy przez tidal po usb przez dragona nie wyświetla wysokiej jakosci tylko 48HZ na niebiesko tak samo jak spotify czy wszystko inne z telefonu.

Mam oryginalny kabel usb audioquest który jest dostarczany z dargonfly oraz jeszcze lepszy z tej samej firmy, tutaj bym nie upatrywał problemu. 

Co do ustawień to wiadomo że sa prawidłowe, na maxa że tak powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za powyższą odpowiedz lecz niestety nic ona nie wnosi ponieważ nie rozwiązuje ona tego problemu,

jeśli ustawie na 96 w tidal to po pierwsze jest to bardzo niska jakość a i tak w dragonie wyświetla dalej tak samo na niebiesko czyli 48hz.

Albo ja czegoś nie rozumie...

Sprawdzałem w dwóch innych modelach teflonów samsunga w aplikacji tidal przez dargona jest tak samo jak w LG.

Tylko  słuchając w aplikacji USB Audio Player działa to przez dragona jak powinno. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...