Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe + amplituner zintegrowany do 12 tys


Mamries

Recommended Posts

Cześć, 

planuje zmianę w swoim systemie audio, i chciałam prosić o polecenie kolumn podstawkowych do pokoju max 25 metrów. Obecnie mam u siebie B&W 685 S2 i Yamahe RN 602. To ładne płynne granie ale czasami brakuje głębi basu, szukam kolumn które wybrzmią barwniej. Ważny jest też aspekt estetyczny, przyjemny design - chce uniknąć sytuacji w której boli mnie patrzenie na sprzęt za który zapłaciłam spore pieniądze. Także poza uchem i coś  dla oka przyjemnego. 
 

chciałabym się zmieścić w budżecie do 13 tys razem z ewentualną (jeśli potrzeba) zmianą wzmacniacza, fajnie by dawał możliwość odłączenia dźwięku z komputera /projektora. 
 

Na tapecie mam dwie kolumny:

Buchardt P300 

Monitor Audio Silver 100

 

Jakie inne sprzęty doradzacie ? 
/M 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂 Jeśli szukasz jasnego grania, to odpuściłbym KEFa i Buchardta jednak. Monitor Audio Silver 100Focal Vestia N1, Aria Evo X N1 mogą być ciekawą opcją, podobnie System Audio Legend 5.2 z jaśniejszym wzmacniaczem, takim jak np. Primare i15 Prisma, czy Audiolab 8300A 🙂 Audiovector QR1 to też bardzo fajna rozwiązanie, a z droższych Dali Rubicon 2. W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuchy, znajdzie się trochę opcji 😉 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Wybrałes dwie skrajnie brzmiące kolumny. Zdecydowanie udaj się na dłuższy, ale serio dłuższy odsłuch aby poznać które brzmienie jest Ci bliższe.

Buchardy sa ciemne, mocolne, schowane. Niektórzy tu lubią. Do takich kolumn ja bym dobrał coś jasnego rozdzielczego jak Primare, Cyrus, Lyngdorf,

Z kolei do jasnych, rozdzielczych szybkich Silver 100 odwrotnie coś ciemneijszego, Denon, Vincent, Magnat

Do ywboru jeszcze faktycznie audiovector QR1, wspomniane Dali, KEF R3 czy ELAC Vela 403. One były w rewelacynych cenach niedawno.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...